Knihy
E-knihy

LEGO Ninjago 70657 Prístav v Ninjago City

  LEGO, 2018
  Výrobca
  LEGO, 2018

  Ponor sa do života nindžu v mestskom prístave! Preskúmaj prístav v NINJAGO® City s mólom, žeriavom, obchodom s potravinami s prevráteným regálom s potravinami, domom, dojo, dielňou, čajovňou, herňou, funkčným automatom a 13 minifigúrkami...

  Čítaj viac

  229,99 €

  Posielame do 14 dní

  Viac o produkte

  Ponor sa do života nindžu v mestskom prístave! Preskúmaj prístav v NINJAGO® City s mólom, žeriavom, obchodom s potravinami s prevráteným regálom s potravinami, domom, dojo, dielňou, čajovňou, herňou, funkčným automatom a 13 minifigúrkami.

  • Súčasťou stavebnice je 13 LEGO® NINJAGO® minifigúrok: Lloyd, Cole (v bežnom oblečení), Garmadon, Vojak Puffer, Runje, Chan Kong-Sang, Runme, Runde, Dareth, Lil' Nelson, Mystake, Chad a Betsy (s figúrkou bábätka).
  • Modulárny dizajn umožňuje jednoduchú hru vrátane prístavu, Starého sveta (dolné poschodie), Starého sveta (horné poschodie) a Ulice.
  • Prístav obsahuje vodu zostavenú z kociek, dom na vode s člnom pre minifigúrku s otváracou strechou, veslom a tajnou priehradkou s 2 zberateľskými kartičkami NINJAGO®, dok s funkčným žeriavom, vyberateľné sudy obsahujúce rôzne predmety a otváraciu jaskyňu.
  • Starý svet (dolné poschodie) obsahuje: obchod s potravinami s prevráteným regálom na potraviny a otočným grilom, dielňu sochárky so zostaviteľnou sochou a kúskami sochy.
  • Starý svet (horné poschodie) zahŕňa dom prieskumníka Rundeho a Mystake a Darethovo dojo.
  • Dom obsahuje izbu s mapami a rôznymi predmetmi vrátane glóbusu, sextantu a knihy so zberateľskou kartičkou Atlantídy, posuvné dvere, kuchyňu/spálňu so zostaviteľnou rúrou, umývadlom, poschodovými posteľami s odnímateľným vrchným lôžkom a rôznymi predmetmi vrátane TV a strechu s úchytkami pre 2 minifigúrky.
  • Dojo obsahuje 4 katany, 4 šurikeny, regále so zbraňami a rôznymi predmetmi vrátane letáka na turnaj Sensei Chen, 3 trofeje a vonkajšiu stenu so zvitkom.
  • Ulica obsahuje čajovňu bádateľa a Mystake, herňu s billboardmi a novinový stánok s 3 kusmi NINJAGO® novín.
  • Čajovňa obsahuje obslužný pult, otváracie vstupné dvere, váhy, čajovú kanvičku, čajovú misku a 2 kusy NINJAGO® novín.
  • Herňa obsahuje 2 zostaviteľné herné automaty, zostaviteľný automat na cukríky, vymeniteľné billboardy, funkčný automat s bankovkou a 3 plechovkami s malinovkou, zostaviteľný balón prasiatka pripevnený na strechu.
  • Zo zbraní tu nájdeš meč Zeleného nindžu Lloyda, Garmadonove 4 katany a mečiara Vojaka Puffera.
  • Doplnky zahŕňajú Coleov mobilný telefón, Runjeho rybársku udicu, Chan Kong-Sangovu bankovku, Runmino kladivo a dláto, Lil' Nelsonovu sadru na ruku, Chadov pohár a fľašku pre Betsyino bábätko.
  • Spoj stavebnicu s modelom 70620 NINJAGO® City pre nekonečné nindža dobrodružstvá.
  • Táto štýlová hračka pre deti meria viac než 37 cm na výšku, 38 cm na šírku a 25 cm do hĺbky.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Ninjago 70657 Prístav v Ninjago City -
  Kniha Hravá prírodoveda -
  242,03 €
  Ušetríte 2,95 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  70657
  Vekové odporúčanie
  12+
  Naše katalógové číslo
  313229

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Ninjago 70657 Prístav v Ninjago City -
  Kniha Hravá prírodoveda -
  242,03 €
  Ušetríte 2,95 €

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev