Knihy
E-knihy

LEGO DUPLO Town 10874 Parný vlak

  LEGO, 2018
  Výrobca
  LEGO, 2018
  Edícia
  LEGO DUPLO Town

  LEGO® DUPLO® Parný vlak sa vďaka motoru Push & Go ľahko ovláda! LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi...

  Čítaj viac

  59,99 €

  Posielame do 15 dní

  Viac o produkte

  LEGO® DUPLO® Parný vlak sa vďaka motoru Push & Go ľahko ovláda! LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony.
  Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

  • Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrky: rušňovodič a dieťa plus figúrku veveričky.
  • Zahŕňa zostaviteľnú lokomotívu s motorom Push & Go, svetlami a zvukmi, osobný vozeň, 5 farebne odlíšených akčných kociek, vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, strom a 16 kusov koľajníc.
  • Medzi doplnkami nájdete kanister s palivom, kufrík, chlieb a rýľ.
  • Parný vlak dokáže uviesť do pohybu každé dieťa jemným zatlačením smerom dopredu alebo dozadu. Zastaví ho zatlačením na motor zvrchu.
  • Ukážte svojmu dieťaťu, ako umiestniť a presúvať 5 farebných akčných kociek po trati, aby vlak vykonal pokyny a zatrúbil, zapol svetlá, doplnil palivo, zmenil smer alebo zastavil.
  • Rozvíjajte predstavivosť a rané herné zručnosti pomocou LEGO® DUPLO® figúrok, s ktorými sa môžete vydať na nekonečné cesty a dobrodružstvá.
  • Obohaťte hru so stavebnicou LEGO® DUPLO® stiahnutím bezplatnej aplikácie s funkciou diaľkového ovládania a množstvom zábavných aktivít pre malé deti.
  • Vlak a koľajnice z tejto stavebnice sú kompatibilné so zbierkou vlakov LEGO® DUPLO®, ktoré vaše dieťa už vlastní.
  • Stiahnite si voliteľnú aplikáciu v službe App Store, Google Play Store alebo Amazon Kindle Store. Ďalšie informácie nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Produkty LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre malé ručičky.
  • Tento produkt vyžaduje batérie (nie sú súčasťou balenia). Typ a množstvo sú uvedené na obale produktu.
  • Skombinujte so stavebnicou 10872 Vlakový most a koľajnice, 10875 Nákladný vlak a 10882 Koľajnice a získate ešte viac kombinácií koľajníc a zábavy s vlakom LEGO® DUPLO®.
  • Parný vlak s osobným vozňom meria viac než 10 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Stanica meria viac než 15 cm na výšku, 12 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO DUPLO Town 10874 Parný vlak -
  Kniha Doprava - 0
  72,78 €
  Ušetríte 2,20 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  10874
  Vekové odporúčanie
  2-5
  Naše katalógové číslo
  313090

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO DUPLO Town 10874 Parný vlak -
  Kniha Doprava - 0
  72,78 €
  Ušetríte 2,20 €

  „Z celej strany plnej písmen nezískaš nič alebo len málo, ak ju ukážeš len svojim očiam.“

  Walter Pitkin