Ako si postaviť auto +  Ako si postaviť motorku (kolekcia) - Martin Sodomka
Ako si postaviť auto + Ako si postaviť motorku (kolekcia)
17,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
17,00 €

Bežná cena Bežne 19,98 €

Ušetríte 15 %

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Potkan Arny, vrabčiak Zíla a žabiak Kristián - ako čo funguje?

Ako si postaviť auto: Dvaja kamaráti, potkan Arny a vrabčiak Zíla, sa rozhodnú, že si postavia auto. Získajú dôležitého spojenca, žabiaka Kristiána, ktorý má možnosť zaobstarať všetko potrebné, a práca sa môže veselo začať. Naši hrdinovia nie sú žiadni svätúšikovia a nepatria ani medzi hviezdy zvieracej ríše. Bývajú na okraji mesta medzi starými ohradami, autodielňou a veľkou skládkou. V tomto svete im bystrá hlava a ostrý jazyk rozhodne nie sú na škodu. Počas príbehu, keď Arny s kamarátmi musia pri stavbe auta prekonávať tisíce nečakaných prekážok, sa čitateľ dozvie, ako je zostrojený a ako funguje automobil. Z knihy je možné pochopiť princíp motora, spojky, bŕzd, rozdeľovača a mnoho ďalších vecí.

Ako si postaviť motorku: Je začiatok jari a z ďalekého juhu sa vlastnoručne vyrobeným lietadlom vracajú traja odvážni cestovatelia – potkan Arny, vrabčiak Zíla a žabiak Kristián. Doma na nich čakajú ich kamaráti Drobec a Fred, ale hlavne ďalšia výzva. Nečakané udalosti pokračujú a jediná vec, ktorá sa v tejto knihe dá bezpečne očakávať, je, že čitateľ dostane možnosť pochopiť, ako je zostrojená a ako funguje motorka.

Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
60+60
Hmotnosť
792 g
Vydavateľstvo
Albatros
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vekové odporúčanie
6+
Rozmer
220×220 mm
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
312822

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac

„Tak ako sa nemá jesť iba pre chuť, nemalo by sa ani čítať iba pre zábavu.“

John Ruskin