Knihy
E-knihy
14,20 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V beletrizovanom pracovnom zošite sa žiak od sprievodných postavičiek autora a meňavca Améba postupne dozvedá o rôznych fyzikálnych javoch, ale aj o jazykových, geografických či historických zaujímavostiach. Beletrizovaný náučný text dopĺňajú za každou kapitolou úlohy preverujúce pochopenie prečítaného textu, rozvíjajúce obsah kapitoly, ale aj podporujúce čitateľskú gramotnosť a tvorivé a kritické myslenie.

Pracovný zošit je ideálny na rozvíjanie medzipredmetových vzťahov. Možno ho použiť na vyučovaní ako doplňujúci a rozširujúci materiál na hodinách fyziky, biológie, chémie, ale aj slovenského jazyka. Rovnako je vhodný pre detského čitateľa na čítanie na voľný čas ako záujmová literatúra.

Dielo kreatívnym spôsobom rozvíja prírodovednú gramotnosť žiakov 2. stupňa ZŠ. Zasahuje pritom aj do gramotnosti čitateľskej. Ide o jedinečné spracovanie tém z oblasti fyziky, chémie, biológie, ale aj z oblasti jazyka. Beletrizovaný text dopĺňajú úlohy podporujúce tvorivé myslenie. Autor vsadil na text s humorom a hravé úlohy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Meňavce: Veľký tresk - Jozef Hvorecký
Daj si čas 1 - Z histórie a vedy a kultúry - Roman Humaj, Jana Bohunická
29,10 €
Ušetríte 0,70 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
98
Hmotnosť
295 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Raabe
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788081403194
Naše katalógové číslo
312126

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Desana
19.9.2018
Meňavce: Veľký tresk
Môj sen by sa splnil, keby tato vynikajúca kniha bola preložená aj do angličtiny. Určite Slováci žijúci v zahraničí a nie len oni by v nej našli obrovsku pomôcku pre svoje deti.
Čítaj viac
Mgr. Kopaniciarova
12.9.2018
Vyborne
vyborne vymyslene! mpjmu synovi sa knizka velmi pacila, zacal sa dokonca viac zaujimat o fyziku! vsetkym vrelo odporucam, aj dospely sa dozvedia prekvapujuce a zaujimave informacie :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Meňavce: Veľký tresk - Jozef Hvorecký
Daj si čas 1 - Z histórie a vedy a kultúry - Roman Humaj, Jana Bohunická
29,10 €
Ušetríte 0,70 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green