Zóna - Daniel Majling
Zóna
14,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
14,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Dostupné aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!
Zabudnite na severskú detektívku, najdrsnejšie príbehy sa odohrávajú na Gemeri! Alebo ak chcete v Zóne, tajuplnom priestore medzi Rimavskou Sobotou a Londýnom, kam svoj nový komiksový príbeh situoval Daniel Majling. A ako sme u autora Ruda a Ruzkej klaziky zvyknutí, pátranie po záhadne stratenom priateľovi v ňom pôjde ruka v ruke s hľadaním pravdy, zmyslu života a miesta človeka vo vesmíre...

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zóna - Daniel Majling
Brak - Charles Bukowski
26,40 €

Recenzie, kritiky

V roku 1904 som v snahe odpútať sa od otca urobil pokus presťahovať sa do Rimavskej Soboty, ale po pol roku som sa vrátil späť do Prahy. Veci, ktoré som napísal v Sobote, som spálil. Boli strašidelne pochmúrne. Až po návrate do Prahy som v poviedkach V trestaneckej kolónii a Premena objavil pre svoje písanie nový, optimistickejší tón.
Franz Kafka, Dopisy Felicii

Vo svete prebieha v súčasnosti niekoľko simultánnych, vzájomne poprepájaných globálnych procesov, ktoré by som jedným slovom nazval „tornalizácia“ spoločnosti.
Noam Chomsky v príspevku Nové aspekty globalizácie

Mnohé životné situácie pred vás kladú otázku: Kto som? Kto naozaj som vo svojej podstate? A kým sa stávam v zlomových, existenciálnych situáciách? Ale až v Lučenci si uvedomíte, že otázka vašej identity sa začína niekde inde. Až tu sa prestanete pýtať: Kto som? A namiesto toho si začnete klásť oveľa nástojčivejšiu otázku: Prečo tu? Prečo práve tu?!
Jean-Paul Sartre v príhovore, ktorý počas svojej prvej návštevy Československa v roku 1963 predniesol pri Timravinom pomníku v Lučenci.

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176
Hmotnosť
433 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
OZ Brak
Rozmer
170×235 mm
ISBN
9788089921164
Naše katalógové číslo
311896

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

9 hodnotení

7
2
0
0
0

Milan
28.4.2019
Túto knihu som čítal ako druhú od D. Majlinga, prvou bola skvelá Ruzká klazika, pri ktorej som sa výborne, aj nahlas, bavil. Takže Zóna sa u mňa nechtiac ocitla v "tieni" prvej knihy a až tak veľmi ma nebavila. Ale to možno aj preto, že nie som práve čitateľ komiksových príbehov. Napriek tomu Zóna stojí minimálne za pozornosť, aj v nej je autorov typický humor a ja si asi predsa len dakedy prečítam aj Ruda. :) Čítaj viac
Adam Kňaze
29.12.2018
Menej perfektných Majlingovských vtipov ako v Rudovi, ale po prečítaní rozhodne nebudete sklamaní. Estetická kvalita obrázkov išla o triedu vyššie, často pri čítaní nachvíľu zastanete a len sa kocháte scénou. Čítaj viac
Matúš Bieščad
9.7.2018
Klasický Majling - nebudete sklamaní
Po Rudovi je to druhý autorov komix - avšak prvý vydaný v slovenčine. Kto má rad Majlingov špecifický humor, absurdné zápletky, inteligentné bonmoty, originálnu dejovú linku, ten určite nebude sklamaný. Knihu som si kúpil na Pohode a hneď som ju aj prečítal (bohužiaľ, to že to zhltnete na pár šupov je najslabšia stránka tejto knihy). Nezabudnuteľné bolo aj predstavenie knihy autorom v stane Martinus - kto kedykoľvek zažil besedu s Danielom Majlingom asi vie, o čom píšem.
Teraz sa teším na opätovné prečítanie knihy - tentoraz už pomaly, po dúškoch, budem si vychutnávať každú duchaplnú pointu, originálny humor a nepredvídateľné dejové zvraty.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zóna - Daniel Majling
Brak - Charles Bukowski
26,40 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“