Vianoce
Trilógia Mestečko Wayward Pines - 2+1 zdarma - Blake Crouch
Trilógia Mestečko Wayward Pines - 2+1 zdarma

27,00 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Trilógia Mestečko Wayward Pines - 2+1 zdarma - Blake Crouch
Trilógia Mestečko Wayward Pines - 2+1 zdarma - Blake Crouch

Trilógia Mestečko Wayward Pines - 2+1 zdarma

Do malebného mestečka Wayward Pines v Idahu prichádza agent tajnej služby Ethan Burke, aby splnil jedinú úlohu: vypátrať dvoch federálnych agentov, ktorí sú už mesiac nezvestní... Čítať viac

Séria
Mestečko Wayward Pines
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
932 strán
13 hodín čítania

Do malebného mestečka Wayward Pines v Idahu prichádza agent tajnej služby Ethan Burke, aby splnil jedinú úlohu: vypátrať dvoch federálnych agentov, ktorí sú už mesiac nezvestní... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

27,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

VITAJTE VO WAYWARD PINES, POČET OBYVATEĽOV 461.

Mestečko Wayward Pines: Borovice
Do malebného mestečka Wayward Pines v Idahu prichádza agent tajnej služby Ethan Burke, aby splnil jedinú úlohu: vypátrať dvoch federálnych agentov, ktorí sú už mesiac nezvestní. Ethan sa však stáva účastníkom vážnej dopravnej nehody, po ktorej sa preberie v nemocnici, kde mu povedia, že utrpel poranenie mozgu. Je bez dokladov, bez mobilu a bez peňaženky. Ošetrovatelia sa mu zdajú priateľskí, ale niečo tu nie je v poriadku... Po niekoľkých dňoch hľadania nezvestných kolegov sa Ethanovi vynára viac otázok než odpovedí. Ako to, že sa nevie dovolať svojej manželke a synovi? Prečo je okolo mesta postavený elektrický plot? Aby znemožnil útek obyvateľov alebo aby zabránil niečomu preniknúť dnu? Každým krokom bližšie k pravde sa Ethan vzďaľuje od sveta, ktorý poznal, a od muža, za ktorého sa považoval, až kým nemusí čeliť holej desivej pravde – z Wayward Pines sa asi živý nedostane.

Mestečko Wayward Pines: Nevyspytateľný
Ukryté v údolí ohraničenom nebotyčnými horami je idylické mestečko novodobou rajskou záhradou... až na elektrický plot a ostnatý drôt, neprestajný, každodenný dohľad ostreľovačov a neúprosné monitorovanie každého slova i gesta.
Ani jeden zo 461 obyvateľov netuší, ako sa tu ocitol. Nariadili im, kde majú pracovať. Kde majú žiť. Za koho sa vydať či s kým sa oženiť. Niektorí veria, že sú mŕtvi a že toto je život po živote. Iní si myslia, že sú zavretí v experimentálnom väzení. Každý z nich tajne sníva o úteku, ale tých pár, ktorí sa o to pokúsili, sa presvedčilo o hrôze.
Ethan Burke videl svet ukrytý za plotom. Je šerifom a jedným z tých, ktorí poznajú pravdu – Wayward Pines nie je len obyčajným mestečkom uprostred nebotyčných hôr. A to, čo leží na druhej strane plota, je svetom akoby z nočnej mory horšej ako akákoľvek predtucha.

Mestečko Wayward Pines: Posledné mesto
Nie je to ani mesiac, čo agent tajnej služby Ethan Burke pricestoval do zdanlivo idylického mestečka Wayward Pines v štáte Idaho. Obyvateľom naprogramujú život. Vyberú im, s kým a kde žiť. Určia, kde pracovať. V škole deťom vtĺkajú do hlavy, že zakladateľ mesta David Pilcher je boh. Nikto nesmie odísť. Dokonca i myšlienka na odchod znamená smrť.
Šerif Ethan Burke objavil ohromujúce tajomstvo o tom, čo sa nachádza za elektrickým plotom obklopujúcim mestečko Wayward Pines, a chráni ho pred desivým svetom za ním. Je to tajomstvo, ktoré drží všetkých obyvateľov pod kontrolou jedného blázna a armády jeho prívržencov. Je to tajomstvo, ktoré sa chystá spoza plota vtrhnúť a vyhladiť i posledný, krehký pozostatok ľudstva.
Záver trilógie Mestečko Wayward Pines vás doslova prilepí k románu od prvej až po poslednú stranu.
Čítať viac
Počet strán
932
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
140×210 mm
Hmotnosť
1030 g
Naše katalógové číslo
311249
Jazyk
slovenčina
Séria
Mestečko Wayward Pines
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

11
22.3.2021
Predsudky preč
Hoci to nie je môj obľúbený žáner, v poslednom čase sa k takýmto knihám dostávam častejšie a zisťujem, že ma vedia zaujať.

Ešte pred otvorením týchto kníh, som mala predsudky, zrejme ich vytvorila aj nízka cena, za ktorú sa v súčasnosti predávajú. Som rada, že som ich prekonala. Knihy ma zaujali a možno sa raz aj motivujú k pozretiu si televízneho seriálu.

V začiatkoch to vyzerá ako trochu špiónska detektívka, ktorá bude mať klasické rozlúsknutie na konci a človek začína uvažovať, čo bude autor rozoberať v troch knihách. Postupne sa však odkrýva dosť desivá vízia budúcnosti ľudstva. A čuduj sa svete, môžeme sa za ňu sami svojou snahou o ovládnutie a pretvorenie prírody. Dosť detailné a krvavé opisy „ľudského“ správania občas hraničia s hororom, a preto ich môžem odporučiť aj milovníkom tohto žánru. Najhrôzostrašnejšie mi však prišlo správanie Pilchera a jeho „božský“ komplex, pretože v konečnom dôsledku bolo jeho správanie ovládané rozumom a vôľou, nie pudmi.

Trochu mi vadila snaha autora o zakomponovanie milostného trojuholníka, resp. štvoruholníka. Beriem snahu o zreálnenie hlavných hrdinov, nie ich stavanie na piedestál, ale táto časť mi prišla nedostatočne prepracovaná a do príbehu vsadená len dodatočne. V konečnom vyznení však knihy odporúčam prečítať. Možno vám spôsobia menšie príjemné zimomriavky, no možno zaujmú aj inak.
Čítať viac
14
1.12.2020
"Od priemyselnej revolúcie sme sa k Zemi správali, ako keby to bola hotelová izb
Wayward Pines, mesto, kde nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Mesto, v ktorom sa ľudia ocitajú za zvláštnych okolností a nikto v skutočnosti nevie, ako sa sem dostal. Kde medzi pravdou a lžou, prežitím a smrťou existuje len tenká hranica.
~
Pútavý príbeh, ktorý vás strhne od samého začiatku. Tento príbeh má úplne všetko: akciu, skvelú zápletku, prekvapivé zvraty, dramatické okamihy, dokonca aj romantické trojuholníky. Príbeh nám svojim spôsobom ponúka aj posolstvo alebo povedzme skôr isté momenty, ktoré vás donútia zamyslieť sa nad tým, čo je v živote naozaj dôležité.
~
Knihy som si kúpila vo výpredaji a bola som ohľadom príbehu pomerne skeptická. Musím však povedať, že po prečítaní kúpu rozhodne neľutujem, práve naopak. Za mňa je toto jedna z najlepších sérií, ktoré som doteraz čítala. Pán Crouch rozhodne vie písať.
Čítať viac

„Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné.“

Malý princ - Antoine De Saint-Exupéry, Antoine De Saint-Exupéry (ilustrátor)
Malý princ
Antoine De Saint-Exupéry, Antoine De Saint-Exupéry (ilustrátor)