Knihy
E-knihy

Dice Forge

Blackfire, 2018
Výrobca
Blackfire, 2018

Hrdinovia pozor! Bohovia ponúkajú miesto v nebi pre toho, kto porazí ich rivalov. Potrebujete odvahu a dôvtip, aby ste dokázali použiť kocky bohov a nazbierať suroviny na svojej ceste k víťazstvu...

Čítaj viac

42,04 €

Bežná cena Bežne 46,56 €

Ušetríte 10%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

42,04 €

Viac o produkte

Hrdinovia pozor! Bohovia ponúkajú miesto v nebi pre toho, kto porazí ich rivalov. Potrebujete odvahu a dôvtip, aby ste dokázali použiť kocky bohov a nazbierať suroviny na svojej ceste k víťazstvu. Kocky nie sú samozrejme len také obyčajné. Sú to kocky samotných Bohov a ich steny sa môžu meniť podľa potreby! Obetujte Bohom zlato a vylepšite si stenu kocky na silnejšiu. Alebo využite možnosť získania surovín pomocou vylepšenia kocky. Zdolajte skúšku Bohov a získajte česť a slávu. Vezmite osud do vlastných rúk, pretože len tí najlepší a najodvážnejší sa posadia na miesto v nebi.
Dice Forge je hra s novým, unikátnym mechanizmom. Podobne ako v hre Mystic Vale, v ktorej ste vytvárali vlastné karty, v Dice Forge si vytvárate vlastné kocky. Jednotlivé strany sa dajú meniť. Môžete tak získavať suroviny, splniť rôzne úlohy Bohov skôr ako vaši súperi a objavovať nové možnosti víťazných stratégií.

Hra nie je nejako zložitá, takže ju môžeme doporučiť pre rodiny, kľudne aj s deťmi okolo 9-10 rokov. Má krásnu grafiku a originálne mechanizmy, ktoré vám umožnia skúšať rôzne stratégie.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dice Forge - Régis Bonnessée
Azul - Michael Kiesling
76,96 €
Ušetríte 6,24 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
282×282 mm
Vekové odporúčanie
10+
Katalógové číslo výrobcu
6720
Naše katalógové číslo
310420
Jazyk
český

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

Kúpte spolu
Dice Forge - Régis Bonnessée
Azul - Michael Kiesling
76,96 €
Ušetríte 6,24 €

„Kompilátor je autor kníh z cudzích citátov, aforista je autor citátov z cudzích kníh.“

Wiesław Brudziňski