Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Počítanie - Valérie Maestre
Počítanie
12,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Počítanie

Vyrobte si a používajte pomôcky Montessori

Svojtka&Co., 2018
Vydavateľstvo
Svojtka&Co., 2018
Séria
Montessori

Jedna príručka, ktorá vám umožní pochopiť, ako dieťa objavuje pojem čísla. Jedenásť „návodov na použitie“, ktoré vás naučia, ako pomôcky správne používať. Osem predmetov z dreva, stojany a škatuľky na uloženie pomôcok, ktoré môžete sami vyrobiť podľa...

Čítaj viac

12,90 €

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Jedna príručka, ktorá vám umožní pochopiť, ako dieťa objavuje pojem čísla. Jedenásť „návodov na použitie“, ktoré vás naučia, ako pomôcky správne používať. Osem predmetov z dreva, stojany a škatuľky na uloženie pomôcok, ktoré môžete sami vyrobiť podľa ilustrovaného návodu krok za krokom. To všetko nájdete v tejto jedinečnej dielni montessori! Vďaka zmyslovým a hravým pomôckam môžete podporiť bytostnú potrebu svojho dieťaťa byť samostatným a nechať ho, aby sa učilo samo. Ak sa budete riadiť návodmi v technickom zošite, môžete vlastnoručne vyrobiť pomôcky, ktoré poskytnete svojmu dieťaťu ako nástroj na osvojenie vedomostí. Pomôcky budú praktické aj kvalitné, a budú šetriť vašu peňaženku. Pedagogická príručka vytvorená učiteľkou a školiteľkou pedagogiky Montessori vás prevedie všetkými etapami prezentácie pomôcok a umožní vám ponúknuť dieťaťu pomoc, ktorú od vás potrebuje, aby mohlo dosiahnuť pokrok samostatne.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Počítanie - Valérie Maestre
Montessori - 100 aktivít na objavovanie sveta - Éve Hermann
26,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Počítanie - Valérie Maestre
Montessori - 100 aktivít na objavovanie sveta - Éve Hermann
26,40 €

„Kniha je záchranné koleso samoty.“

Serna