Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Ajurvéda - David Frej
Ajurvéda
12,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Ajurvéda

NOXI, 2018
Vydavateľstvo
NOXI, 2018

Kniha prináša zrozumiteľne a jednoducho popísané základy, ktoré tvoria systém ajurvédy. Autor v nej spája skúsenosti z klasickej – západnej medicíny s praxou ajurvédskeho lekára. Ponúka praktické tipy, ako si predĺžiť život a dožiť sa vysokého veku...

Čítaj viac

12,90 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha prináša zrozumiteľne a jednoducho popísané základy, ktoré tvoria systém ajurvédy. Autor v nej spája skúsenosti z klasickej – západnej medicíny s praxou ajurvédskeho lekára. Ponúka praktické tipy, ako si predĺžiť život a dožiť sa vysokého veku v zdraví. Zoznamuje nás s princípmi zdravia, so základmi harmonickej stravy, najznámejšími bylinami, dozviete sa o detoxikácii a omladení organizmu a spoznáte jednoduché meditačné a dychové cviky. Prehľadne napísaná kniha s mnohými príkladmi dokazuje, že Ajurvéda so svojím niekoľko tisícročným medicínskym systémom, prináša praktické princípy aj pre súčasnú dobu a každý z nás ich môže jednoducho uplatniť vo svojom živote.
Ajurvéda je veľmi liberálnou medicínou, ktorá svojim komplexným a celostným prístupom, posudzuje každého jedinca veľmi individuálne, s ohľadom na jeho konkrétne životné podmienky, nielen podľa ochorenia.

MUDr. David Frej je lekár, ktorý sa venuje ajurvédskej medicíne, detoxikácii, regenerácii organizmu a výžive. Po skončení štúdia lekárskej fakulty Univerzity Karlovej pracoval niekoľko rokov na internom oddelení. Počas stáže v Londýne sa rozhodol zaoberať sa ajurvédskou medicínou, celosvetovo uznávaným liečebným a preventívnym medicínskym systémom. Študoval v Novom Mexiku, v Rakúsku a v indickom Pune na klinike ajurvédskej medicíny. V praxi sa zaoberá liečbou chorôb, výživou, znižovaním nadváhy, detoxikáciou a regeneráciou organizmu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ajurvéda - David Frej
Tieňová sestra - Lucinda Riley
28,88 €
Ušetríte 3,92 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Hmotnosť
464 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
NOXI
Rozmer
135×206 mm
ISBN
9788081114731
Naše katalógové číslo
309594

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

19 hodnotení

18
0
0
0
1

MR
18.3.2019
Veľmi cenné informácie
Jeden rok štúdia ázijského vnímania zdravia vám dá viac ako 6 rokov štúdia medicíny!
Kniha je štylizovaná na európsky merny klimat so štyrmi ročnými obdobiami.
Kniha dáva pohľad na seba samého ako tvorcu svojho šťastia a zdravia. Odhaľuje pochody ktoré pramenia z našich chýb a chybného pohľadu na kauzálne mechanizmy ovplyvňujúcu našu vitalitu.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ajurvéda - David Frej
Tieňová sestra - Lucinda Riley
28,88 €
Ušetríte 3,92 €

„Čítanie je jedno z najväčších potešení, ktoré ti môže samota dať.“

Harold Bloom