Knihy
E-knihy
11,63 €

Bežná cena Bežne 12,20 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha je nádejou pre tých, ktorí zabudli PREČO, a prístavom pre tých, ktorí hľadajú AKO…

Ponorte sa do citlivého skutočného príbehu mladej ženy, pri čítaní ktorého vám neraz budú naskakovať na koži zimomriavky.

Aj napriek zdravotným problémom na rozhraní života a smrti a „nálepke” postihnutá hovorí, že jediným postihnutím v jej živote môže byť nesprávny prístup - k sebe samej aj k životu.

Ak vo vás prevládajú negatívne emócie, máte pocit bezmocnosti, nenachádzate už žiadne východiská či strácate zmysel života, táto kniha vás dobije novou energiou a naplní nádejou, optimizmom, pokorou a úctou k sebe, ako aj k samému životu.

Prebudí vás, aby ste mohli opäť žiariť. Žiariť na svojej vlastnej ceste.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Prebuď sa a žiar na svojej vlastnej ceste - Marcela Václavková Konrádová
Život bez výhovoriek - Martin Bruncko
27,45 €
Ušetríte 1,35 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
142
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
inspira publishing
Rozmer
140×200 mm
ISBN
9788097238667
Naše katalógové číslo
308982

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Oto Konrád
18.6.2018
Úžasná inšpirácia - návod na život
Kniha je úžasne inšpiratívna a silná vlastným príbehom jej autorky, koniec koncov príbehom vychádzajúceho z jej doterajšieho, ešte stále mladého ale vôbec nie jednoduchého života. Naučila sa, ako prekonávať aj tie najťažšie životné situácie, až príliš často spôsobené nečakanými zdravotnými nástrahami a to práve vtedy, keď si chcela užívať život plnými dúškami tak, ako väčšina jej vrstovníkov. Spôsob, energiu a silu, ktorú autorka knihy postupne v sebe našla na prekonávanie opakujúcich sa ťažkých životných situácii a ich zverejnenie je tak inšpiratívne, že je vlastne "nezištne podanou rukou" aj pre mnohých, podobne životom skúšaných ľudí. V neposlednom rade jej vnútorná sila spočíva aj v tom, že sa neuzavrela do seba ale našla v sebe odvahu a pútavým spôsobom sa tak podelila s "návodom na život" so širokou čitateľskou verejnosťou. Aj za ostatných Ti patrí vďaka, Marcelka. Tvoj milujúci otec.
Čítaj viac
Marci
18.5.2018
Knižka je skvelá jedno oko nezostane suché ale otvori vám to aj srdiečko zmení pohľad a aj hodnoty doporučujem ako darček k narodeninám k meninám alebo len tak pre radosť.
Čítaj viac
2.6.2018
Plne súhlasím... Ak sa smiem vysloviť, s autorkou mi bolo kedysi dopriate sa niekoľko krát zhovárať aj osobne... Prakticky ihneď si získala moju úctu a vďačnosť za všetku prejavenú dobrotu, láskavosť a predovšetkým ľudskosť... A teraz, keď som smel spoznať, že medzi jej vyjadreniami počas dialógu a na stránkach knižky niet rozporu, vážim si ju ešte väčšmi... Áno, priznávam čestne, som tiež celoživotne ťažko telesne i zrakovo postihnutý a po všetkom zakúsenom rozhodne nemám vo zvyku naprázdno plytvať komplimentmi, no autorke s pokorou vzdávam hold a prajem z celej duše do budúcna len to najlepšie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Prebuď sa a žiar na svojej vlastnej ceste - Marcela Václavková Konrádová
Život bez výhovoriek - Martin Bruncko
27,45 €
Ušetríte 1,35 €

„Kniha je obsahom duše. Duša je obsahom sveta.“

Gondal