Večné zákony 2. a 3. diel - Natália de Lemeny Makedon
Večné zákony 2. a 3. diel
14,20 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Večné zákony 2. a 3. diel

Symetrial, 2017
Vydavateľstvo
Symetrial, 2017

Naša planéta sa blíži k dobe obratu, kedy sa zrodí nový svet. Nemôže však vzniknúť na pôde starého, pretože bude veľmi odlišný. Voľné pokračovanie prvého dielu, ktoré vzniklo na základe ohlasov čitateľov. Kniha je písaná formou otázok a odpovedí....

Čítaj viac

14,20 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Naša planéta sa blíži k dobe obratu, kedy sa zrodí nový svet. Nemôže však vzniknúť na pôde starého, pretože bude veľmi odlišný.

Voľné pokračovanie prvého dielu, ktoré vzniklo na základe ohlasov čitateľov. Kniha je písaná formou otázok a odpovedí a prináša ďalšie doplňujúce informácie.

Knižné dielo od slovenskej autorky Natálie de Lemeny Makedonovej s názvom Večné zákony odhaľuje duchovný pôvod človeka, jeho úlohu a zmysel života. Upozorňuje čitateľov na skutočnosť, že zvýšený tlak a zrýchlenie udalostí nás majú priviesť k duchovnej premene, ktorá odstráni všetko nepravé, aby uvoľnila cestu novému spôsobu života.

Toto dielo pôvodne vyšlo na Slovensku v roku 1997 a postupne bolo preložené aj do iných jazykov - nemčiny, maďarčiny, češtiny, ruštiny. V súčasnosti sa pripravuje jeho vydanie v angličtine a ďalších jazykoch.

Hoci od smrti autorky ubehlo už takmer 20 rokov, knihy sú stále aktuálne, pretože ich základom je univerzálne poznanie zmyslu života človeka ako aj stále prebiehajúca fáza očisty Zeme.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 2. a 3. diel - Natália de Lemeny Makedon
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedon
28,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Hmotnosť
600 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Symetrial
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788097226084
Naše katalógové číslo
308883

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Beata Botliková
4.9.2018
Kniha je veľmi zaujímavá aj preto, že je napísaná formou otázok a odpovedí. Prečítala som ju v rekordnom čase, nevedela som sa od nej "odtrhnúť".
Obsahuje dôležité, až prekvapujúce informácie potrebné k pochopeniu svetového diania.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 2. a 3. diel - Natália de Lemeny Makedon
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedon
28,40 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev