Gramaticky správne po nemecky - Alke Hauschilt
Gramaticky správne po nemecky
20,01 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Chceli by ste si zlepšiť svoje gramatické vedomosti alebo si zopakovať, precvičiť a prehĺbiť to, čo už viete - či si len rýchlo niečo vyhľadať? Táto prehľadná gramatika pre všetkých vám pri tom pomôže...

Čítať viac
20,01 €

Bežná cena Bežne 21,00 €

Ušetríte 5 %
Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Chceli by ste si zlepšiť svoje gramatické vedomosti alebo si zopakovať, precvičiť a prehĺbiť to, čo už viete - či si len rýchlo niečo vyhľadať? Táto prehľadná gramatika pre všetkých vám pri tom pomôže: pomocou jednoduchých vysvetlení, prehľadnej štruktúry a mnohých cvičení.

Komplexný a prehľadný sprievodca nemeckou gramatikou. Učebnica Gramaticky správne po nemecky je určená pre študentov nemeckého jazyka na úrovni Grundstufe a Mittelstufe (základný a stredný stupeň), ktorí popri kurze nemeckého jazyka alebo k svojej učebnici potrebujú dodatočnú príručku gramatiky s jednoduchými vysvetleniami a prehľadnými tabuľkami. Táto kniha je vhodná na prípravu na všetky skúšky od úrovne A1 po úroveň C1, ktoré ponúkajú Goethe inštitút a Telc. Pokročilí študenti, ktorí si chcú zopakovať jednotlivé kapitoly základnej úrovne, v nej tiež nájdu rýchlu pomoc.

Jasné a ľahko pochopiteľné pravidlá, prehľadné tabuľky a podrobné tabuľky použitia čitateľom – jazykovým samoukom rýchlo sprostredkujú spoľahlivé vedomosti. Mnoho praktických, reálnych príkladov im ukáže, ako sa daný gramatický jav správne používa. Pomocou mnohých ďalších cvičení môžu sami používať naučené. Pritom je stupeň obťažnosti cvičenia označený hviezdičkou:

  * = jednoduché cvičenie; ** = stredne ťažké cvičenie; *** = ťažké cvičenie.
Na okraji stránky nájdu čitatelia veľa užitočných tipov a informácií, ktoré sa týkajú správneho jazykového použitia: dodatočné vysvetlenia gramatických javov učebné tipy a doplňujúce odkazy dôležité výnimky a “kamene úrazu” pomoc pri slovnej zásobe a preklade.

Najdôležitejšie gramatické pojmy, ktoré sú použité v tejto knihe, nájde čitateľ usporiadané a vysvetlené v prehľade na strane 4. V prílohe nájde, okrem riešení, mnohé užitočné doplňujúce informácie týkajúce sa slovies, podstatných mien, prídavných mien a predložiek. Register na konci knihy ho rýchlo privedie k správnym miestam v gramatike.

Výhody:

 • Pre všetkých – začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov.
 • Precvičíte si rýchlo a spoľahlivo všetky gramatické témy v každodenných situáciách.
 • Upevníte si vedomosti prostredníctvom množstva príkladov a cvičení.
 • Objavíte veľa užitočných učebných tipov.
 • Overíte si svoje napredovanie v učení.
 • Osvojíte si všetky dôležité gramatické pravidlá aj výnimky.

Prílohy:

 • Ku všetkým cvičeniam v knihe nájdete aj riešenia.
 • V slovníku si môžete rýchlo vyhľadať všetky nemecké slovíčka, pokiaľ už neboli preložené priamo v kapitole.
 • Všetky gramatické pojmy, ktoré boli použité v tejto knihe, nájdete usporiadané a vysvetlené v prehľade na konci knihy.
 • Vecný register a register hesiel na konci knihy vám umožnia sa rýchlo presunúť k danej gramatike.

Jazyk a úroveň:

 • Komplexný a prehľadný sprievodca nemeckou gramatikou je určený pre začiatočníkov až pokročilých (A1 – C1).

Čítať viac
Kúpte spolu
25,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
336
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
162×228 mm
Hmotnosť
644 g
ISBN
9788081403118
Rok vydania
2018
Edícia
PONS (vyd. RAABE)
Naše katalógové číslo
307837
Jazyk
nemčina, slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Raabe
Pre koho
pre deti a mládež

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítať viac
Kúpte spolu
25,01 €

„Odrazu sa mi po tele rozleje neobyčajné teplo. Tieto hlasy, niekoľko tichých slov, kroky v zákopoch za mnou, ma odrazu prudko vytŕhajú zo strašidelnej osamelosti smrteľného strachu, ktorému som sa takmer podal. Tieto hlasy znamenajú viac ako môj život, sú viac ako materinské city a strach, sú tým najsilnejším, čo vôbec jestvuje a poskytuje najvččšiu ochranu: sú to hlasy mojich kamarátov. Už nie som viac v tme sa chvejúci kúsok osamelého bytia - patrím k nim a oni ku mne, všetci máme rovnaký strach a rovnaký život, sme spojení jednoduchým a strašný spôsobom. Chcel by som vytlačiť tvár do tých hlasov, do tých pár slov, čo ma zachránili a pomôžu mi. “

Na západe nič nové - Erich Maria Remarque
Na západe nič nové
Erich Maria Remarque