Knihy
E-knihy
22,94 €

Bežná cena Bežne 23,00 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

22,94 €

Viac o produkte

KeepCup, výrobca prvých znovu použiteľných pohárov na kávu so sebou vyhovujúcich štandardu baristov vám prináša ich sklenenú variantu. KeepCup Brew je perfektný pohár na kávu so sebou, ktorý umožňuje vychutnať si umenie a zmyslové potešenie prémiových káv. Navrhnutý pre čistú radosť z pitia kávy so sebou.
KeepCup Brew má väčší otvor na pitie, ktorý umožňuje plný zážitok z arómy a textúry vášho nápoja. Nový vylepšený uzáver je odolný voči vyšplechnutiu nápoja. Korkový prstenec chráni vašu ruku pred teplom. Pohár je vyrobený z temperovaného sodnovápenatého skla, ktoré je odolné voči mechanickému a tepelnému poškodeniu. Nie je nerozbitné, je však veľmi odolné. Polypropylénový vrchnák a sklenený pohár sú 100% recyklovateľné a BPA free.

Korok je ľahký, antibakteriálny a biodegradovateľný. Prstenec získa časom patinu, ktorá bude rozprávať príbeh jeho používania. Ako prírodný produkt je veľmi citlivý, chovajte sa k nemu ako k najlepšiemu priateľovi. Korkový prstenec z pohára neskladajte a umývajte ho ručne.

Zamysleli ste sa niekedy, čo ostane po konzumácii “take away” kávy v odpadkovom koši? Každodenným nahradením jednorázového pohára ekopohárom KeepCup pomôžete zamedziť vzniku veľkého množstva zbytočného odpadu. Väčšina jednorázových papierových pohárov na kávu má vnútorný materiál potiahnutý z vodeodolného syntetického latexu, vosku alebo polyetylénu, ktorý nie je možné recyklovať.

Tieto poháre majú ročne vo svete za následok:
- vznik 4,5 milióna ton odpadu
- 54 miliónov zoťatých stromov
- výrobu 340 miliónov joulov energie (to by stačilo pre 5 miliónov domácností na jeden rok)
Čítaj viac
Kúpte spolu
Turbine Limited Edition Cork M -
Fľaša EQUA Mint Blossom 600 ml -
31,73 €
Ušetríte 1,22 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hmotnosť
340
Balenie
krabička
Celková hmotnosť
296
Katalógové číslo výrobcu
BCTUR12
Rozmery
90 x 130 x 90
Naše katalógové číslo
307407

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

John Nash
8.6.2019
Save the planet!
...by buying a product that will save you throwing away all the disposable coffee cups you use each week; a great idea! The cork on this cup saves your fingers from the heat of your brew; a very nice cup, what more can I say?!
Čítaj viac

Kúpte spolu
Turbine Limited Edition Cork M -
Fľaša EQUA Mint Blossom 600 ml -
31,73 €
Ušetríte 1,22 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia