Vo vitrínke - Maruška Kožlejová, Lenka Šimočková
Vo vitrínke
11,50 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Vo vitrínke

Päťdesiatdvatýždňový materiál pre dievčatá vo veku 13-18 rokov

Vydavateľstvo
Porta Libri, 2018

Stačí zobrať do ruky a používať – vnútri nájdete (takmer) všetko – diskusie, aktivity, hry, skvelé otázky, kreatívne nápady, recepty, výzdoby, nálepky, výlety a ešte omnoho viac... Čítať viac

Stačí zobrať do ruky a používať – vnútri nájdete (takmer) všetko – diskusie, aktivity, hry, skvelé otázky, kreatívne nápady, recepty, výzdoby, nálepky, výlety a ešte omnoho viac... Čítať viac

11,50 €
Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Stačí zobrať do ruky a používať – vnútri nájdete (takmer) všetko – diskusie, aktivity, hry, skvelé otázky, kreatívne nápady, recepty, výzdoby, nálepky, výlety a ešte omnoho viac.
Čítať viac
9788081560521 strán
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
150×210 mm
Hmotnosť
450 g
ISBN
9788081561207
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
306611
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Porta Libri

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ako sa vám páčila kniha?

Recenzie, kritiky

Táto knižka prináša more skvelých možností, ako viesť skupinku mladých dievčat bližšie ku živému Kristovi – vtipne, nápadito, so záujmom a láskou.
Paulína Šofránková blogerka (messagesk.wordpress.com) a študentka evanjelickej teológie


Autorky pripravili naozaj kreatívne spôsoby, ako jednoduché a mocné Božie pravdy zjaviť vzácnym mladším tínedžerkám, ktoré hľadajú pravdu o živote. Vezmi knižku do rúk a s radosťou a modlitbou sa pusti do práce – privádzať dievčatá k poznaniu Ježiša, ktorý je cesta, pravda a život!
Hani Plintová, vedúca mládeže Unlock v AC Nitra


Po prečítaní tohto dielka som zatúžila stať sa aspoň na chvíľu jedným z dievčat, pre ktoré je tento materiál pripravený. Verím, že Pán Boh bude aj cezeň meniť životy dievčat a bude ich formovať na ženy podľa Božej vôle.
Anna Velebírová, zborová farárka ECAV v Bardejove


Keď som dostala tento materiál, bola som nadšená tým, že niekto u nás na Slovensku myslí na tínedžerky a nielen myslí, venuje sa im, vie o ich top témach. Páči sa mi jeho komplexnosť aj pokrytie tém. Od vedenia k prijatiu Pána Ježiša cez posvätenie a praktické horúce témy cieľovej skupiny.
Ester Staroňová, pracovníčka organizácie NAŠE MANŽELSTVO n. o. a vedúca skupinky žien

„Láska, dlžoba a smrad nedajú sa zatajiť.“