Slovohrad - Jana Štefánia Kuzmová, Radka Hrabovská (ilustrácie)
Slovohrad
6,58 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Cesta k Slovohradu je dobrodružná. Treba nájsť písmená spadnuté z vežičky hradu, „poumývať“ ich hrou, pomôcť nájsť ostatných súrodencov (písmená) a priviesť ich všetky domov – na...

Čítať viac
6,58 €

Bežná cena Bežne 6,90 €

Ušetríte 5 %
Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cesta k Slovohradu je dobrodružná. Treba nájsť písmená spadnuté z vežičky hradu, „poumývať“ ich hrou, pomôcť nájsť ostatných súrodencov (písmená) a priviesť ich všetky domov – na Slovohrad. Je to cesta príjemcu (detského čitateľa) k objavovaniu svojho ďalšieho – vyššieho rozmeru: živiť srdce krásou, láskou, priateľstvom, poznávaním seba i druhých, cez detskú fantáziu a skúsenosť sa približovať sa k obrazu sveta, ktorú nazývame realita. Lebo hodnota jedného písmenka (človeka) vyplýva len z existencie a súvzťažnosti s inými písmenkami (ľuďmi): Ja som, ty si, my sme, svet sa skladá z písmen.

Kniha je určená predškolákom, ktorí poznávajú tlačené písmená, prvákom, ktorí sa už boria s otázkou písanej a tlačenej podoby grafémy a všetkým, ktorí chcú hľadať, tvoriť, učiť sa hrou, utvárať seba i svet okolo. Lebo to, čo hľadáme, často hľadá nás. Tak ako „to“ hľadalo a napadalo autorky textu a ilustrácii.

Čítať viac
Kúpte spolu
15,58 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
44
Väzba
pevná väzba
Rozmer
220×200 mm
Hmotnosť
330 g
ISBN
9788097211240
Rok vydania
2018
Vekové odporúčanie
5+
Naše katalógové číslo
305802
Ilustrácie
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Miloš Hric

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítať viac
Kúpte spolu
15,58 €

„Strach je ako fénix. Môžeš ho sledovať zhorieť tisíckrát, no aj tak sa vždy vráti. “