Knihy
E-knihy

Demänovská dolina: Nízke Tatry

Sprievodca strediskom, prírodou, túrami

Vydavateľstvo
Ladislav Milan, 2017

Demänovská dolina: Nízke Tatry je sprievodcom po stredisku, prírodou, turistickými trasami, zjazdovkami a lyžiarskymi terénmi najznámejšej destinácie cestovného ruchu v pohorí. Demänovská dolina je popredným fenoménom nie len z hľadiska prírodných krás...

Čítaj viac

8,58 €

Bežná cena Bežne 9,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Demänovská dolina: Nízke Tatry je sprievodcom po stredisku, prírodou, turistickými trasami, zjazdovkami a lyžiarskymi terénmi najznámejšej destinácie cestovného ruchu v pohorí. Demänovská dolina je popredným fenoménom nie len z hľadiska prírodných krás, vzácností, ale je zároveň objektom cestovného ruchu I. triedy, so značným medzinárodným významom.

Dolina je najznámejšia a najkrajšia v Nízkych Tatrách. Má pestré, rozmanité geologické zloženie a geomorfologickú členitosť s hlbokými dolinami, vrcholmi s prvotriednymi výhľadmi na celú hornatú časť Slovenska. Jej pestrá vegetácia, spolu so zástupcami už vzácnej fauny boli dôvodom k zaradeniu do chránených plôch najvyššieho stupňa v Národnom parku Nízke Tatry.

Posledný podrobný "Turistický sprievodca" bol vydaný začiatkom deväťdesiatich rokov minulého storočia. Od tej doby sa veľa zmenilo, veľa vybudovalo a nové podnikateľské zámery priniesli nové možnosti. Našim sprievodcom chceme všetkým pomôcť k rýchlemu spoznaniu a zorientovaniu sa v nových podmienkach.

Kniha má vhodnú, prehľadnú kompozíciu, je ilustrovaná peknými fotografiami, výrazne, vkusné rozčlenená farbenou tlačou. Príloha obsahuje prehľadné mapy a adresy /digit./. miestnych zariadení a podnikov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Demänovská dolina: Nízke Tatry - Ladislav Milan, Vlastislav Čabo
Nízke Tatry -
15,51 €
Ušetríte 0,44 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
98
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2017
Väzba
flexi väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ladislav Milan
Rozmer
147×208 mm
ISBN
9788089130597
Naše katalógové číslo
305562

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Demänovská dolina: Nízke Tatry - Ladislav Milan, Vlastislav Čabo
Nízke Tatry -
15,51 €
Ušetríte 0,44 €

„Keď čítam v noci, neviem, ktorým knihám dávam väčšiu prednosť, tým čo udržujú moju bdelosť, alebo tým, čo ma uspávajú.“

Disraeli