Knihy
E-knihy

PocketBook 615 Basic Lux

Hnedá

  PocketBook, 2018
  Výrobca
  PocketBook, 2018

  Nová čítačka PocketBook Basic Lux s predným svetlom LED a 6-palcovou obrazovkou E Ink Carta™ s vysokým rozlíšením (1024 x 758 obrazových bodov) garantuje vysoký kontrast obrazu a komfort čítania pri akýchkoľvek svetelných podmienkach...

  Čítaj viac

  88,90 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Všetky dôležité informácie o elektronických knihách a čítačkách nájdete na našom blogu.

  Nová čítačka PocketBook Basic Lux s predným svetlom LED a 6-palcovou obrazovkou E Ink Carta™ s vysokým rozlíšením (1024 x 758 obrazových bodov) garantuje vysoký kontrast obrazu a komfort čítania pri akýchkoľvek svetelných podmienkach.
  Pohodlná veľkosť, ergonomické tlačidlo-páčka, zabudovaný modul Wi-Fi a vopred nainštalované slovníky – všetky charakteristiky PocketBook Basic Lux majú jeden cieľ, a to zabezpečiť pohodlné čítanie v „nepretržitom“ režime, nezávisle od času a miesta.

  Jednoducho a voľne
  Vstavané Wi-Fi spolu so službami Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync umožňuje prenos akéhokoľvek elektronického obsahu do zariadenia rýchlo a jednoducho, bez potreby pripojenia k počítaču. Elektronická čítačka poskytuje maximálnu slobodu čítania a bez nutnosti konverzie podporuje 17 formátov elektronických kníh a 4 grafické formáty, ako JPEG, BMP, PNG, TIFF. Vopred nainštalované slovníky sú nevyhnutné pri čítaní literatúry v cudzom jazyku.

  Knižnica po ruke
  Dodatočne k 8 GB vnútornej pamäti má elektronická čítačka slot pre karty microSD, čo umožňuje rozšírenie až na 32 GB. PocketBook Basic Lux môže byť vždy vo vrecku používateľa, umožňujúc vybrať knihu z virtuálnej knižnice, ktorá môže obsahovať až 2000 kníh. Príjemným bonusom je 97 vopred nainštalovaných elektronických kníh v 14 jazykoch zdarma.

  Ľahká a atraktívna
  Hmotnosť zariadenia je len 170 gramov, a práve to robí čítačku dostatočne mobilnú a pohodlnú pre použitie ako pri odpočinku tak aj na cestách. Elektronická čítačka je vo vyhotovení klasickej tmavej hnedej farby a perfektne doplní a vylepší štýl majiteľa.

  PocketBook Basic Lux – užite si komfortné a vzrušujúce čítanie v ľubovoľnom okamihu života.

  Displej: 6" E Ink® Carta™ (758 × 1024)
  Podsvietenie: +
  Rozmery: 174,4 × 114,6 × 8,3 mm
  Materiál displeja: sklo
  Počet stupňov sivej: 16
  Farba: Tmavá hnedá
  Batéria: Li-Ion polymér 1300 mAh, výdrž batérie až 1 mesiac (môže sa líšiť od režimu používania, pripojenia a nastavení).
  Procesor: 1 GHz
  Operačná pamäť: 256 MB
  Pamäť flash: 8 GB (Aktuálna dostupná veľkosť vnútornej pamäte sa môže líšiť od softvérovej konfigurácie vášho zariadenia)
  USB rozhranie: Micro-USB
  Slot externej pamäte: microSD (32 GB maximálne)
  Audiovýstup: -
  Formáty elektronických kníh: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
  Formáty snímok: JPEG, BMP, PNG, TIFF
  Hmotnosť: 170 g
  Reproduktory: -
  Fotoaparát: -
  Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi (802.11 b/g/n)
  Doplnkové funkcie: Dropbox, Send-to-PocketBook, Knižnica, slovníky, galéria, kalkulačka, správy RSS, šach, Klondike, Had, Sudoku
  Materiál šasi: Pastic
  Slovníky: Anglicko – nemecký; Websterov slovník 1913
  Vývojár: PocketBook
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Väzba
  krabička
  ISBN
  1164
  Rozmer
  143×242 mm
  Rok vydania
  2018
  Hmotnosť
  313 g
  Naše katalógové číslo
  304591

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Obsah niečej knižnice je súčasť jeho histórie, rovnako ako obraz po predkoch.“

  Anatole Broyard