Knihy
E-knihy

Zelená káva 100%

  HOT APPLE, 2018
  Výrobca
  HOT APPLE, 2018

  Zelená káva obsahuje kofeín a kyselinu chlorogénovú. Táto kyselina znižuje vstrebávanie cukrov v črevách, glukózu v krvi, zmierňuje migrény, uľahčuje trávenie, zvyšuje hladinu endorfínov, spomaľuje starnutie buniek...

  Čítaj viac

  9,52 €

  Bežná cena Bežne 9,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  9,52 €

  Viac o produkte

  Zelená káva obsahuje kofeín a kyselinu chlorogénovú. Táto kyselina znižuje vstrebávanie cukrov v črevách, glukózu v krvi, zmierňuje migrény, uľahčuje trávenie, zvyšuje hladinu endorfínov, spomaľuje starnutie buniek. Regulácia glukózy v krvi je dôležitá nielen pre diabetikov a pre ľudí s touto predispozíciou, ale aj pre každého, kto sa snaží mať pod kontrolou svoju telesnú hmotnosť.
  Užívanie kyseliny chlorogénovej výrazne znižuje koncentráciu glukózy v krvi a tým zabraňuje ukladaniu tukov v tele. Nová štúdia zdokumentovala pozitívny vplyv zelenej kávy u žien a mužov s normálnou hodnotou hladiny cukru v krvi. Bolo zistené a potvrdené, že podávanie zelenej kávy ovplyvnilo reakciu organizmu na glukózu v krvi, bez akýchkoľvek nežiaducich a zažívacích problémov.

  Balenie 150g = 22 porcií.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Zelená káva 100% -
  Balzam na nervy -
  12,86 €
  Ušetríte 0,63 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hmotnosť
  150
  Balenie
  dóza
  Naše katalógové číslo
  302881

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  Zelená káva 100% -
  Balzam na nervy -
  12,86 €
  Ušetríte 0,63 €

  „Niektoré knihy sú nezaslúžene zabudnuté, žiadna však nie je zapamätaná nezaslúžene.“

  W. H. Auden