Knihy
E-knihy

LEGO Technic 42078 Mack® nákladiak

  LEGO, 2018
  Výrobca
  LEGO, 2018

  Uži si skvelý a inovatívny stavebný zážitok s touto výnimočnou LEGO® Technic replikou nákladiaka Mack® Anthem 2 v 1. Tento detailne prepracovaný model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Mack Trucks Inc...

  Čítaj viac

  149,99 €

  Posielame do 14 dní

  Viac o produkte

  Uži si skvelý a inovatívny stavebný zážitok s touto výnimočnou LEGO® Technic replikou nákladiaka Mack® Anthem 2 v 1. Tento detailne prepracovaný model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Mack Trucks Inc. obsahuje množstvo realistických detailov a funkcií.
  Po otvorení dverí nájdeš kvalitne vybavenú kabínu vodiča s detailne spracovanou palubnou doskou a volantom, slnečnými clonami, nastaviteľnými sedadlami a poschodovou posteľou, zatiaľ čo pod kapotou môžeš obdivovať 6-valcový radový motor s pohyblivými piestmi a otáčajúcim sa ventilátorom chladiča.
  Nákladiak môžeš ovládať, znížiť jeho podvozok, vysunúť a zaistiť priečne nosníky a ovládať synchronizované ramená žeriava, ktorými môžeš zdvihnúť kontajner na odnímateľný príves. Keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš ho prestavať a vytvoriť tak ikonické smetiarske auto Mack® LR, ktoré obsahuje veľa autentických detailov.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Technic 42078 Mack® nákladiak -
  Albi ceruzka + Svet zvierat -
  202,40 €
  Ušetríte 2,58 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  42078
  Vekové odporúčanie
  11-16
  Naše katalógové číslo
  301132

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Technic 42078 Mack® nákladiak -
  Albi ceruzka + Svet zvierat -
  202,40 €
  Ušetríte 2,58 €

  „Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

  Džin - Martin M. Šimečka
  Džin
  Martin M. Šimečka