Knihy
E-knihy

LEGO Technic 42077 Pretekárske auto

  LEGO, 2018
  Výrobca
  LEGO, 2018

  Vstúp do sveta pretekárskej jazdy s týmto pôsobivým modelom pretekárskeho auta LEGO® Technic, ktoré má športovú modrú, bielu, červenú a čiernu karosériu s cool pretekárskymi nálepkami, zadným spojlerom, 4 reflektormi...

  Čítaj viac

  99,99 €

  Posielame do 16 dní

  Viac o produkte

  Vstúp do sveta pretekárskej jazdy s týmto pôsobivým modelom pretekárskeho auta LEGO® Technic, ktoré má športovú modrú, bielu, červenú a čiernu karosériu s cool pretekárskymi nálepkami, zadným spojlerom, 4 reflektormi a veľkými červenými puklicami so 6 spicami a nízkoprofilovými priľnavými pneumatikami. Po otvorení dverí získaš prístup k detailne prepracovanému kokpitu vybavenému pretekárskymi sedadlami a červeným bezpečnostným rámom. Po zdvihnutí kapoty objavíš chladiaci systém motora s 2 ventilátormi, zatiaľ čo pod zadným poklopom nájdeš detailne prepracovaný V6 motor s pohyblivými piestmi.
  Toto úžasné vozidlo obsahuje aj funkčné riadenie a robustné odpruženie. Keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš model prestavať na vysokorýchlostnú buginu.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Technic 42077 Pretekárske auto -
  Kniha Slovensko -
  114,28 €
  Ušetríte 0,70 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  42077
  Vekové odporúčanie
  10-16
  Naše katalógové číslo
  301130

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Technic 42077 Pretekárske auto -
  Kniha Slovensko -
  114,28 €
  Ušetríte 0,70 €

  „Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

  Na vine sú hviezdy - John Green