Cesta časom - Peter Goes
Cesta časom
9,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Vydajte sa s nami na cestu časom, ktorá nás prevedie dejinami sveta od veľkého tresku až po súčasnosť. Spoločne sa pozrieme na zuby prehistorickým dinosaurom, na život a vynálezy obyvateľov starovekých miest, zažijeme kruté grécko-perzské vojny...

Čítať viac
9,90 €
Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vydajte sa s nami na cestu časom, ktorá nás prevedie dejinami sveta od veľkého tresku až po súčasnosť. Spoločne sa pozrieme na zuby prehistorickým dinosaurom, na život a vynálezy obyvateľov starovekých miest, zažijeme kruté grécko-perzské vojny, spoznáme jedinečné stavby Egypťanov, budeme sa plaviť na lodiach s Vikingami a tancovať s deťmi kvetov. Spoznáme civilizácie Sumerov, Rimanov, Aztékov, aj moderné národy, ktoré menili obraz nášho sveta a zažili svoje vrcholy i pády. Vytvorili úžasné kultúry, vzácne umelecké diela, vystavali jedinečné stavby, ale zakúsili aj vojny, mocenské boje či hladomory. Putovanie nás privedie až k búrlivému 20. storočiu – a smeruje k nejasnej budúcnosti.

Kniha pre malých aj veľkých zvedavcov prináša zaujímavé historické fakty a predstavuje udalosti, mýty aj jednotlivé osobnosti, ktoré menili náš svet. Na osemdesiatich stranách ponúka krásne ilustrácie, ktoré pomáhajú pochopiť príbeh ľudstva v súvislostiach. Belgický ilustrátor Peter Goes vybral do svojej najznámejšej knihy to najdôležitejšie, čo postretlo ľudstvo počas jeho existencie. Kniha má aj väčší, nadrozmerný formát.
Čítať viac
Kúpte spolu
16,80 €

Recenzie, kritiky

Peter Goes: Cesta časom (Marcela Uličná), krajinacitatelov.sk

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Tijdlijn
Počet strán
80
Väzba
pevná väzba
Rozmer
270×370 mm
Hmotnosť
1122 g
ISBN
9788081501999
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
299749
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Artforum

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

7
29.12.2021
Dejepis v kocke - v obarazoch
Overený nákup
Knihu som zháňala po odporúčaní učiteľmi ZŠ. Veľký formát a množstvo obrázkov s pointou je super aj pre slabých čitateľov. Kniha obsahuje celé dejiny, prezeraním obrázkov hľadáme súvislosti, prípadne vysvetľujú nezrozumiteľné dejiny - deti si ich vedia lepšie predstaviť a nie sú pre nich už až tak abstraktné. Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac
Kúpte spolu
16,80 €

„Smrť nečaká, kým si na ňu nájdeš čas. A keď zostarneš a obzrieš sa spčť, zistíš, že nečaká ani život.“

Bavilo ma žiť - Abby Fabiaschi
Bavilo ma žiť
Abby Fabiaschi