Knihy
E-knihy
5,95 €

Bežná cena Bežne 7,95 €

Ušetríte 25%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kvantová fyzika zmenila náš pohľad na svet, formovala 21.storočie a pomohla nám pochopiť skryté princípy vesmíru. Veľa krát sa stretneme s pojmami ako kvantovanie, dualita častíc, paradox a inými, ktoré majú veľký význam, ale sú často ťažšie pochopiteľné bez dobrého príkladu.

Snahou tejto knihy je širokému okruhu čitateľov pomocou jednoduchých príkladov objasniť základné princípy kvantového sveta.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kvantová fyzika - základy pre každého - Martin Caban
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
14,94 €
Ušetríte 6,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64
Vydavateľstvo
Elist
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
299639
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Kristián
26.5.2018
Myslím si, že autor vystihol správnu obtiažnosť pre širšiu verejnosť. A tiež je to písané celkom zaujímavo, s čím sa často nestretnete. .
Čítaj viac
Marek
26.5.2018
Osobne si myslím, že takéto spracovanie a podanie fyziky laickej verejnosti je na profesionálnej úrovni. Autor veľmi správne, jednoduchým a názorným spôsobom vysvetlil komplexné fyzikálne abstrakcie . Toto dielo si jednoducho zaslúži pozitívne ohodnotenie.
Čítaj viac
peter
29.1.2018
fyzika
Veľmi dobrá kniha odporúčam! Veľmi jednoducho a pochopiteľne napísaná. Konečne som pochopil niektoré veci, ktoré mi nevedeli vysvetliť po lopate ani kamaráti, ktorí tento obor študovali :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kvantová fyzika - základy pre každého - Martin Caban
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
14,94 €
Ušetríte 6,00 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev