Knihy
E-knihy

Repetitórium občianskeho hmotného práva

IURIS LIBRI, 2017
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI, 2017

Táto učebná pomôcka, ktorá nadväzuje na vysokoškolskú učebnicu občianskeho práva hmotného, bola vypracovaná s cieľom uľahčiť všetkým študentom práva oboznamovanie sa s jeho jednotlivými inštitútmi a poskytnúť im rýchly prehľad o jednotlivých...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Táto učebná pomôcka, ktorá nadväzuje na vysokoškolskú učebnicu občianskeho práva hmotného, bola vypracovaná s cieľom uľahčiť všetkým študentom práva oboznamovanie sa s jeho jednotlivými inštitútmi a poskytnúť im rýchly prehľad o jednotlivých inštitútoch a vzťahoch medzi nimi. Pomáha pochopiť zložitý systém občianskeho hmotného práva a jeho vzťah k ostatným právnym odvetviam.
 
Druhé, prepracované a doplnené  vydanie reaguje na zmeny právnej úpravy.
 
Repetitórium nie je zamerané na výklad občianskoprávnej matérie, ale heslovite, s maximálnou mierou jazykovej úspornosti poukazuje na základné aspekty jednotlivých občianskoprávnych inštitútov a súčasne vychádza z predpokladu, že študent už disponuje poznatkami získanými z učebníc, prednášok či seminárov a touto učebnou pomôckou si len upevní už získané vedomosti.
 
Repetitórium je určené najmä poslucháčom právnických, ekonomických či iných vysokých škôl, využiť ho však môže každý, kto má záujem získať základný prehľad v oblasti občianskeho hmotného práva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium občianskeho hmotného práva - Lenka Dufalová
Kurs trestního práva - Jan Kuchta a kolektív
51,87 €
Ušetríte 1,33 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Hmotnosť
720 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI
Rozmer
210×296 mm
ISBN
9788089635337
Naše katalógové číslo
299033

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium občianskeho hmotného práva - Lenka Dufalová
Kurs trestního práva - Jan Kuchta a kolektív
51,87 €
Ušetríte 1,33 €

„Dávaj si dobrý pozor, aké knihy čítaš a s akými ľuďmi sa stretávaš. Tvoj charakter a činy budú ovplyvnené jedným aj druhým.“

Paxton Hood