Iron Maiden: The Book Of Souls Live Chapt LP - Iron Maiden
Iron Maiden: The Book Of Souls Live Chapt LP
35,16 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Iron Maiden: The Book Of Souls Live Chapt LP

3 LP

    Vydavateľstvo
    Warner Music, 2017

    If Eternity Should Fail, Wasted Years, Fear of the Dark...

    Čítaj viac

    35,16 €

    Bežná cena Bežne 36,89 €

    Ušetríte 5 %

    Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

    Odporúčané tituly a kolekcie

    35,16 €

    Viac o titule

    Tracklist
    • 1. If Eternity Should Fail (Live at Qudos Bank Arena, Sydney, Australia - Friday 6th May 2016)
    • 2. Speed Of Light (Live at Grand Arena, GrandWest, Cape Town, South Africa - Wednesday 18th May 2016)
    • 3. Wrathchild (Live at 3 Arena, Dublin, Ireland - Saturday 6th May 2017)
    • 4. Children Of The Damned (Live at Bell Center, Montreal, Canada - Friday 1st April 2016)
    • 1. Death Or Glory (Live at Wroclaw Stadium, Wroclaw, Poland - Sunday 3rd July 2016)
    • 2. The Red And The Black (Live at Ryogoku Kokugikan, Tokyo, Japan - Thursday 21st April 2016)
    • 1. The Trooper (Live at Estadio Jorge Magico Gonzalez, San Salvador, El Salvador - Sunday 6th March 201)
    • 2. Powerslave (Live at Plaza Dell'Unita D'Italia, Trieste, Italy - Tuesday 26th July 2016)
    • 1. The Great Unknown (Live at MRA Arena, Newcastle, England - Sunday 14th May 2017)
    • 2. The Book Of Souls (Live at Download Festival, Donington, England - Sunday 12th June 2016)
    • 1. Fear Of The Dark (Live at Arena Castelao, Fortaleza, Brazil - Thursday 24th March 2016)
    • 2. Iron Maiden (Live at Estadio Velez Sarsfield, Buenos Aires, Argentina - Tuesday 15th March 2016)
    • 1. The Number Of The Beast (Live at Open Air Festival, Wacken, Germany - Thursday 4th August 2016)
    • 2. Blood Brothers (Live at Download Festival, Donington, England - Sunday 12th June 2016)
    • 3. Wasted Years (Live at HSBC Arena, Rio De Janeiro, Brazil - Thursday 17th March 2016)
    Čítaj viac
    Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
    Dajte nám o tom vedieť.

    Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

     
    LP obal
    ISBN
    9029576087
    Rok vydania
    2017
    Naše katalógové číslo
    298437

    Recenzie

    Ako sa vám páčil album?

    „Knihy sú najtichší a najvernejší priateľ, najdostupnejší a najmúdrejší radca a najtrpezlivejší učiteľ.“

    Charles W. Eliot