Carrel a Zola - J. M. Cassagnard
Carrel a Zola
5,05 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
5,05 €

Bežná cena Bežne 5,30 €

Ušetríte 5%

Posielame do 15 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Fenomén zázraku odjakživa fascinuje. Zväčša aj rozdeľuje. Jedni sú ochotní zázrak prijať ako Boží zásah do behu pozemských udalostí, ktorý prekonáva bežné zákony prírody. Iní ho odmietajú ako číru nemožnosť. Ako je to so zázrakmi? Ako sa k nim stavia Cirkev? Ako je to s mimoriadnymi udalosťami, ku ktorým z času na čas dochádza v Lurdoch, meste zázrakov? J.M. Cassagnard v knihe Carrel a Zola - zoči-voči zázraku v Lurdoch hovorí práve o týchto skutočnostiach. V prvej časti diela rozoberá problematiku zázrakov vo všeobecnosti. Osobitne sa venuje Lurdom a postupu pri posudzovaní udalostí, ktoré sa tam odohrávajú. V ďaľšej časti uvádza príklady dvoch mužov, ktorí v rozpätí jedenástich rokov boli v Lurdoch svedkami uzdravení vymykajúcich sa možnostiam vedeckého vysvetlenia. Každý reagoval po svojom. Strhujúce zážitky ich priviedli k diametrálne odlišným postojom. Knihu dopĺňa doslov Daniela Diana obsahujúci interpretáciu zázraku podľa Katechizmu Katolíckej cirkvi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Carrel a Zola - J. M. Cassagnard
Zlo - Jorn Lier Horst
16,10 €
Ušetríte 2,15 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
171
Hmotnosť
197 g
Rok vydania
2007
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Spolok svätého Vojtecha
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788071626497
Naše katalógové číslo
294865

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Carrel a Zola - J. M. Cassagnard
Zlo - Jorn Lier Horst
16,10 €
Ušetríte 2,15 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia