Detským srdiečkam 1, 2, 3 - Katarína Kernová

Detským srdiečkam 1, 2, 3

MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Štúdio Nádej, 2017
Interpret

Detský svet je farebný, čistý, krehký, úprimný. Buďme ako deti, tešme sa z maličkostí, ktoré prinášajú aj zdanlivo všedné dni. Audiokniha chce pomôcť rodičom a zároveň deťom formou malých poučných príbehov budovať vzťahy v duc

Čítaj viac

4,13 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Detský svet je farebný, čistý, krehký, úprimný. Buďme ako deti, tešme sa z maličkostí, ktoré prinášajú aj zdanlivo všedné dni. Audiokniha chce pomôcť rodičom a zároveň deťom formou malých poučných príbehov budovať vzťahy v duchu porozumenia a lásky. Audio nahrávka obľúbenej knižnej série pre deti od 4 do 10 rokov. Nájdete tu až 122 skutočných príbehov, ktoré každému dieťaťu rozžiaria očká a ukážu správny smer. Krátke poučné príbehy s láskou načítalo 10 popredných slovenských hercov pod vedením skúsenej rozhlasovej režisérky Rie Paldiovej. Venované všetkým dobrým rodičom a ich deťom.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
10:18
Naše katalógové číslo
293063
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Štúdio Nádej
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Pali
23.3.2021
rozprávky, ktoré pomáhajú deťom uvedomiť si svoje emócie v ťaživých situáciách
Som s rozprávkami pre svojho 4-ročného syna spokojný.
Zatiaľ sme počuli len zlomok z nich, keďže som vybral na opakované počúvanie len prvých pár, v celkovej dĺžke približne 1-hodiny. Všetky rozprávky majú vyše 10 hodín.

Sú medzi nimi nejaké s biblickým/kresťanským podtónom, ktoré sa mi osobne nepáčili - tak tie som vymazal. Ale inak spokojnosť.
Čítaj viac
Bronislava Karlíková
22.3.2021
Veľmi krásne rozprávočky
Overený nákup
Rozprávky sú kratučké, no o to krajšie a hlavne sú poučné a majú hlavu a pätu, najviac potešila o pánovi Luntnerovi a jeho sójových výrobkoch. Rozprávočky určite doporučujem pre menšie detičky, no staršia dcérka nimi tiež nepohrdla. Čítaj viac

Čítaj viac

„Ten, kto nemiluje knihu, nemiluje múdrosť. Ten, kto nemiluje múdrosť, stáva sa hlupákom.“

Jan Amos Komenský