Detským srdiečkam 1, 2, 3 - Katarína Kernová

Detským srdiečkam 1, 2, 3

MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Štúdio Nádej, 2017
Interpret

Detský svet je farebný, čistý, krehký, úprimný. Buďme ako deti, tešme sa z maličkostí, ktoré prinášajú aj zdanlivo všedné dni. Audiokniha chce pomôcť rodičom a zároveň deťom formou malých poučných príbehov budovať vzťahy v duc

Čítaj viac

4,13 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Detský svet je farebný, čistý, krehký, úprimný. Buďme ako deti, tešme sa z maličkostí, ktoré prinášajú aj zdanlivo všedné dni. Audiokniha chce pomôcť rodičom a zároveň deťom formou malých poučných príbehov budovať vzťahy v duchu porozumenia a lásky. Audio nahrávka obľúbenej knižnej série pre deti od 4 do 10 rokov. Nájdete tu až 122 skutočných príbehov, ktoré každému dieťaťu rozžiaria očká a ukážu správny smer. Krátke poučné príbehy s láskou načítalo 10 popredných slovenských hercov pod vedením skúsenej rozhlasovej režisérky Rie Paldiovej. Venované všetkým dobrým rodičom a ich deťom.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
10:18
Naše katalógové číslo
293063
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Štúdio Nádej
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Pali
23.3.2021
rozprávky, ktoré pomáhajú deťom uvedomiť si svoje emócie v ťaživých situáciách
Som s rozprávkami pre svojho 4-ročného syna spokojný.
Zatiaľ sme počuli len zlomok z nich, keďže som vybral na opakované počúvanie len prvých pár, v celkovej dĺžke približne 1-hodiny. Všetky rozprávky majú vyše 10 hodín.

Sú medzi nimi nejaké s biblickým/kresťanským podtónom, ktoré sa mi osobne nepáčili - tak tie som vymazal. Ale inak spokojnosť.
Čítaj viac
Bronislava Karlíková
22.3.2021
Veľmi krásne rozprávočky
Overený nákup
Rozprávky sú kratučké, no o to krajšie a hlavne sú poučné a majú hlavu a pätu, najviac potešila o pánovi Luntnerovi a jeho sójových výrobkoch. Rozprávočky určite doporučujem pre menšie detičky, no staršia dcérka nimi tiež nepohrdla. Čítaj viac

Čítaj viac

„Schopný autor tvorí, neschopný poučuje.“

G. B. Shaw