Knihy
E-knihy

Catan Big Box

  Albi, 2017
  Výrobca
  Albi, 2017
  Séria
  Osadníci

  Pre všetkých milovníkov ostrova Katan tu je Catan - Big Box. Obsahuje viacero hier v jednom balení - základnú stolovú hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšírenie pre 5–6 hráčov, obojstranný herný plán s mapami a 4 rozmanité nové scenáre...

  Čítaj viac

  69,90 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Pre všetkých milovníkov ostrova Katan tu je Catan - Big Box. Obsahuje viacero hier v jednom balení - základnú stolovú hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšírenie pre 5–6 hráčov, obojstranný herný plán s mapami a 4 rozmanité nové scenáre.
  Scenáre môžete kombinovať s herným materiálom základnej hry a všetky sú hrateľné až pre 6 hráčov.

  Catan - Big box to je jednoducho veľký počet komponentov v jednej krabici, viacero hier v jednom balení, nové napínavé scenáre a vlastné nové stratégie.

  Hra Catan Big box obsahuje: 19 šesťhranných dielov s rôznymi typmi krajiny, 6 častí rámu, 95 kariet so surovinami, 25 akčných kariet, 4 karty so stavebnými nákladmi, 2 zvláštne karty, hracie figúrky, 2 priehradky na karty, figúrku zlodeja, 2 kocky, 18 žetónov s číslami.
  Catan rozšírenie pre 5-6 hráčov - 11 šesťhranných dielov krajiny, 25 kariet so surovinami, 9 akčných kariet, 28 žetónov s číslami, 4 častí rámu, 2 súpravy herných figúrok
  .
  Catan - scenár Pomocníci - 10 kariet pomocníkov.
  Catan - scenár Najlepší priatelia - 84 žetónov priazne, 12 žetónov Katanu, 1 podložku cechov.
  Catan - scenár Nemecko - herný plán Nemecka, 12 figúrok dominant nemeckých miest, figurku "Götz z Berlichingenu", 6 kariet Stavebných nákladov.
  Catan - scenár Mallorca - herní plán Mallorca.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  430×305 mm
  Katalógové číslo výrobcu
  73089
  Naše katalógové číslo
  291716

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  5,0 / 5

  2 hodnotenia

  2
  0
  0
  0
  0

  Marcela Strakova
  12.1.2019
  Syn je veľmi spokojný,do hry sa zapojila celá rodina.Perfektná voľba.Plánujeme už ďalšie rozšírenia. Stihli sme si vyskušať všetky verzie a práve som sa prichytila,že ma tato hra chytila tiež.Môžem len odporúčať.
  Čítaj viac

  Čítaj viac

  „Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

  Človek na ulici - Ivan Horváth
  Človek na ulici
  Ivan Horváth