Šéf môjho šéfa - Michaela Zamari

11,50 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Šéf môjho šéfa

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami.... Čítať viac

4,1 158 hodnotení
Séria
Šéf môjho šéfa
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2017
368 strán
5 hodín čítania

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane.... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Ďalšie knižné vydania
Šéf môjho šéfa - Michaela Zamari
Pevná väzba
Slovenčina, 2020
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors, kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy.
Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok.
Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya, je zdá sa, krátka....
Čítať viac
Počet strán
368
Väzba
pevná väzba
Rozmer
132×190 mm
Hmotnosť
386 g
ISBN
9788089808656
Rok vydania
2017
Edícia
Moderné romány
Naše katalógové číslo
291401
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Séria
Šéf môjho šéfa
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,1 / 5

158 hodnotení

97
22
12
7
19

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

7
predvčerom
In_capture_of_books
V tejto knihe mi niečo chýbalo ???? Nemám pocit, že ma kniha sklamala…asi mi len nesadol štýl písania. Akosi som sa nemohla dostať do deja, niečo som čítala viackrát, aby som lepšie pochopila ale nepomohlo to vždy. Niektoré vety mi nedávali zmysel alebo si navzájom protirečili…Vzťah medzi hlavnými postavami mi pripadal nemastný-neslaný, necítila som tam to iskrenie, chémiu či príťažlivosť až na prológ…vďaka nemu som bola dobre naladená na čítanie ale moja chtivosť postupne slabla…Petronela mi skôr liezla na nervy akoby som si ju mala obľúbiť ???? Moje pocity sú zmiešané, ako „Raz si hore, raz si dole" ale neodradí ma to od druhej časti. Chcem vedieť čo bude ďalej, ako bude príbeh pokračovať. Možno budem milo prekvapená ???? Čítať viac
Amália Kövérová
Overený nákup
16.1.2023
Príjemné čítanie
Túto knihu som prvýkrát čítala počas pandémie. Začiatok bol trochu ťažkopádny, ale príbeh sa rozbehol a som rada, že som túto knihu vzala do ruky. Teraz som sa k nej vrátila a prečítala som si aj ďalšie nadväzujúce knihy. Určite odporúčam. Čítať viac
5
Dvojitý kríž - Chris Carter
Práve čítam
Dvojitý kríž

Mám 33 rokov a som mamička dvoch detí.Cez deň nemám veľa voľného času, ale večer keď deti zaspinkajú príde môj čas a čítám niekedy aj do rána.

Beatrica Juráková
Overený zákazník
2.11.2022
Michaela Zamari séria Šéf
MICHAELA ZAMARI - ŠÉF MÔJHO ŠÉFA & ŠÉFOM MÔJMU ŠÉFOVI

/5

Moje prvé knihy od autorky, ale určite nie posledné! Nebudem písať obsah kníh, lebo fakt si tie knihy musí každý prečítať, kto má rád tento štýl!

Od prvej strany až k poslednej som nemala pocit (čo sa bohužial často stáva), že som si priala nech sme už po tej "dráme". Sériu som si prečítala za šesť dní :), čo podľa mňa o niečom svedčí.

Charaktery sú /Nela a Thomas/ úžasne vypracované, dialógy na správnom mieste vtipné ale boli aj smutné časti.

Mňa si autorka získala, a už ma čakajú na poličke jej ďaľšie knihy.

Michaela Zamari Moderné romány pre ženy
Čítať viac
6

Vášnivý čitateľ a amatérsky pisálek, milovníčka cestovania a mágie. Hrnček kávy alebo čaju, šup pod deku a príjemný večer je na svete ;-)

Mária Kalincová
Overený zákazník
14.9.2021
Knihu som čítala dávnejšie, a napriek tomu, že som k čítaniu pristupovala s istými obavami (slovenská autorka, erotická linka a pod.), musím povedať, že ma milo prekvapila. Ba priam, bola som nadšená. Na to, že som v tej dobe šteklivé scény veľmi nemala v láske, Miška to celé napísala tak prirodzene, že mi vôbec nevadili. Príbeh ma okamžite chytil za srdce a vtiahol do deja. Do Thomasa som sa veľmi rýchlo zamilovala spolu s Nelou. Nebyť potreby spánku, bola by som celý príbeh zhltla za jeden deň.
Štýl písania autorky je príjemný, čítalo sa to ľahko, s postavami som sa dokázala stotožniť. Thomasovi som od začiatku verila, že nie je zlý, "otvorený koniec" bol pre mňa trochu fackou, ale keďže sa jeho minulosť vysvetlila vzápätí v pokračovaní, bola som spokojná :)
Čítať viac
14

Recenzie na knižky nájdete aj na mojom instagrame @the_books_hunter

Viktória Vojteková
Overený zákazník
16.8.2021
Od knižky som neočakával mnoho a začiatok pre mňa nebol o nič viac sľubný. Ale!
Príbeh sa rozbehol a ja som sa do neho ponorila tak hlboko, že som sa nevedela vynoriť. Prvé stretnutie Nely a Leroya sa mi neskutočne páčilo. Bola som z neho nadšená a dúfala som, že aj ich ostatné interakcie budú také super humorné a iskrivé. A teda nesklamala som sa v tom. Naozaj také boli.
Taktiež sa mi páčil pracovný vzťah medzi Nelou a jej šéfom Richardom. Čo sa týka jej priateliek tak tam nemám čo povedať, pretože som nemala moc príležitosti si na ne utvoriť nejaké názor.
V knižke sa objavili aj veci, ktoré mi moc pochuti neboli. Medzi nich patrili rôzne prirovnania a vety, ktoré boli až príliš rozvité a pritom to nepotrebovali. Trošku mi prekážalo aj neustále omieľané slovné spojenie šéf môjho šéfa. Ale okrem týchto vecí nebolo nič čo by mi kazilo dojem z knižky. Koniec bol taký, že "okamžite potrebujem druhý diel inak sa zbláznim ".
Verím, že sa k nemu čoskoro nejako dopracujem.
Čítať viac
5
5.8.2021
Ďalšia super slovenská autorka!
Voči literatúre tohto žánru od slovenských autorov/autoriek som bola celkom skeptická. Počula som zopár nie zrovna lichotivých recenzií, no rozhodla som sa tomu dať šancu.

Prvých 50 strán som sa nevedela úplne aklimatizovať do štýlu písania autorky, ani do príbehu, no potom sa to tak neskutočne rozbehlo, že som knižku prečítala hneď v jeden deň. Odteraz budem každému, kto povie niečo spojené s predsudkom na romantickú literatúru z našej krajiny predsúvať napríklad túto knižku. Príbeh bol pre mňa veľmi zaujímavý, nikdy som nič s podobným nápadom nečítala. Autorka má zmysel pre humor, pre niekoho možno trošku svojský, no mne sa veľmi páčil. Hlavné postavy som si okamžite zamilovala a upútalo ma aj množstvo otáznikov, ktoré sa okolo príbehu vyskytovali. Koniec knihy nebol písaný zrovna tak, že by ste museli ihneď siahnuť po pokračovaní, no ak ste podobne zvedaví ako ja, určite tak urobíte.
Čítať viac
24
11.6.2021
super
Prvá knižka od tejto autorky, a určite nie posledná. Zistili sme ako funguje silná príťažlivosť medzi dvoma ľuďmi a aké môžu byť následky intríg. Veľmi dobre čitateľná kniha,ktorá ma bavila a už sa teším na pokračovanie. Autorka má skvelý štýl písania, ktorý mal vyhovuje. Čítať viac
8
19.5.2021
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Z knihy mám zmiešané pocity. Na jednej strane oceňujem, že ide o slovenskú autorku, zápletka bola celkom zaujímavá, stále tak trochu visí tajomno nad Leroyom, takže nielen samotný koniec nabáda čítať ďalšiu časť. Na príbehu sa mi páči, že sa dej odohráva na Slovensku.
Som prekvapená, až takými dobrými recenziami. Samozrejme ako oddychovka je fajn, som však rada, že som si ju nekúpila, ale mi ju požičala sestra - pre mňa kniha, za ktorú nie som ochotná dať plnú sumu. A to mám tento žáner veľmi rada.
Úvodný prológ Leroya bol tak kvetnatý popisom, ako sa na prvý pohľad zamiloval do Nely, že to vyznelo nereálne a dosť som sa zľakla, že sa celá kniha bude niesť v podobnom duchu. Popisy ako ,,bola ako univerzum všetkých prírodných živlov... pre prívržencov Budhizmu predstavovala nirvanu..." a pod., to bolo na mňa moc. Asi zrejme nie som taká romantička, aby som toto ocenila.
Dialógy medzi hlavnými postavami boli veľakrát dosť zvláštne, nepovedala by som, že trápne, ale skôr sa snažili znieť príliš sofistikovane, veľakrát ani nedávali úplne zmysel, ako keď sa niekto snaží hovoriť strašne múdro, ale vlastne o ničom. Preto mi aj celý ich vzťah vyznel plytko. Rozprávali, rozprávali, ale nič podstatné, len po sebe ,,štekali" (alebo skôr Nela). Nela bola v mnohých situáciách detinská a o Leroyovi sme sa vlastne skoro nič nedozvedeli. Veľká časť deja sa odohrávala vo firme, kde Nela pracuje, ale vieme len, že poskytuje marketingové analýzy. Nie je podrobnejšie vysvetlené prečo tam Leroy je, iba že je supervízor a trávi s Neliným šéfom celý deň na meetingoch . Ani o Nelinej náplni práce toho veľa nie je - jediné, čo som zachytila, že pracovala na rozhovore pre organizáciu a jeho prepise a to je asi všetko za celé 2 týždne. Takže som sa ani nevžila do prac. prostredia, lebo som vlastne ani nevedela, čo tam robia a to mi naozaj dosť chýbalo.
Čítať viac
15
2.5.2021
Knizku som citala v lete a teraz mi pribeh tak chyba, ze po nej planujem siahnut druhy raz. Pribeh sa mi velmi pacil, zapletka zaujimava, dialogy vyborne prepracovane, postavy su velmi sympaticke - ja som sa do nich zalubila na prve precitanie a o to viac som ocenila, ze knizka ma viacere volne pokracovania, v ktorych sa o ich osude postupne dozviete viac. Miskina knizka sa mi postarala o prijemnu kniznu jazdu a poskytla mi velmi prijemny unik od reality :). Rozhodne odporucam. Čítať viac
6
15.4.2021
Šéf môjho šéfa
Na knihu som sa tešila už dlhšiu dobu, pretože som o nej veľakrát počula.
Hlavná hrdinka Nela sa, aj napriek ťažkým životným skúškam, snažila byť stále pozitívna a niečo v živote chcela dokázať.
S dejom som sa hneď zžila a kniha sa naozaj čítala rýchlo.
Stalo sa tam veľa zvratov a už som ani neočakávala, že spolu ostanú.
Celkovo sa mi páčilo, že v knihe neboli zbytočné opisy a všetkého tam bolo tak primerane.
Čítať viac

Recenzie, kritiky

Michaela Zamari – Šéf môjho šéfa (Denisa Patáková), precitane.sk

Čítať viac
Čítať viac

„Keby sa človek mohol pobaliť do neba, urobil by to presne tak. Všetkého by sa dotkol a nezobral by si nič... “

Nestrácajte vieru - Mitch Albom
Nestrácajte vieru
Mitch Albom