The Siege and Storm - Leigh Bardugo
The Siege and Storm
9,64 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

The Siege and Storm

Vydavateľstvo
Orion, 2014
2. diel série
The Grisha Trilogy

Enter the Grishaverse with Book Two of the Shadow and Bone Trilogy by the number one New York Times-bestselling author of Six of Crows and Crooked Kingdom. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Soldier...

Čítaj viac

9,64 €

Vypredané, sú však dostupné iné vydania.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Enter the Grishaverse with Book Two of the Shadow and Bone Trilogy by the number one New York Times-bestselling author of Six of Crows and Crooked Kingdom. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Soldier. Summoner. Saint. Alina Starkov's power has grown, but not without a price. She is the Sun Summoner - hunted across the True Sea, haunted by the lives she took on the Shadow Fold. But she and Mal can't outrun their enemies for long. The Darkling is more determined than ever to claim Alina's magic and use it to take the Ravkan throne. With nowhere else to turn, Alina enlists the help of an infamous privateer and sets out to lead the Grisha army. But as the truth of Alina's destiny unfolds, she slips deeper into the Darkling's deadly game of forbidden magic, and further away from her humanity. To save her country, Alina will have to choose between her power and the love she thought would always be her shelter. No victory can come without sacrifice - and only she can face the oncoming storm.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha brožovaná väzba, Slovenský jazyk, Slovart, 2020
Na sklade
-5 %
12,34 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Kniha brožovaná väzba, Český jazyk, Nakladatelství Fragment, 2021
Na sklade
13,99 €

Na sklade, posielame ihneď

Kniha brožovaná väzba, Anglický jazyk, Orion, 2018
Na sklade
10,95 €

Na sklade, posielame ihneď

Kniha brožovaná väzba, Nemecký jazyk, Knaur Taschenbuch Verlag, 2020
-4 %
18,26 €

Posielame do troch dní

Kniha pevná väzba s prebalom, Český jazyk, Nakladatelství Fragment, 2017

Vypredané

Kniha brožovaná väzba, Anglický jazyk, Orion, 2014

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha Anglický jazyk, Hachette Childrens Group, 2013
Novinka
EPUB (Adobe DRM)
2,49 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Väzba
brožovaná väzba
ISBN
9781780621708
Rok vydania
2014
Vekové odporúčanie
6-11
Naše katalógové číslo
288309
Jazyk
anglický
2. diel série
The Grisha Trilogy
Vydavateľstvo
Orion

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

80 hodnotení

46
22
9
1
0

9
Dcéra zimy - Vladimíra Šebová, Lenka Šimečková (ilustrátor), Brian Terrero (ilustrátor)
Práve čítam
Dcéra zimy

Som knihomoľka celým mojim srdcom. Milujem knihy a veľmi rada sa podelím o svoje pocity. Vždy sa teším do náhľadu iného sveta, ktorý mi rôzni spisovatelia ponúkajú. Buď ma to pohltí alebo naopak úplne zničí. Rada som, aj tak za obe.

Tamara Gubišová
22.7.2021
Topka!
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Kniha ma zaujala viac ako prvý diel. Oveľa viac napätia, dobrodružstiev, bojov o život, akcie a určite kniha v tomto nesklame. Nové zaujímavé postavy, ktoré som si hneď obľúbila. Nové príbehy, nové neobjavené destinácie. Pozor na kapitána lode korzára Sturmhonda, na jeho tajomstvá, tajomnosť čo v sebe má a hlavne na jeho druhú tvár. Tolja s Tamarou sú neobyčajne skvelí, už si bez nich príbeh ani 3 časť neviem predstaviť. Mal mi sem-tam liezol na nervy, ale stále ho mám veľmi rada. A koniec!!!! tak tej je bravúrne spracovaný, ani som nedýchala len rýchlo hltala stranu za stranou. Podobne ako pri Shustermanovi a jeho trilógií Žatva smrti. Tamnam je fakt pomätený fanatik a nebojí sa prekročiť hranice. Za fanatika som považovala kňaza. Uvidím ako sa to vyvinie v treťom diele. Teším sa na to. Ale na moju milovanú Vraniu šestku a Kaza to stačiť nebude xD.
P.S. Hneď som objednala trojku a spravte to aj vy.
Čítaj viac
7
11.7.2021
Prestupná kniha
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Tento druhý diel mi prišiel mierne zdĺhavý. Hneď na začiatku zvládli draka a potom sa tam už len motkali až kým všetko raz naraz neskončilo. Aj ten spôsob - pokojne si hoveli, venovali čas na vymyslenie zbrane, taktiky, vykecávali sa o jej fungovaní a potom v boji v podstate keď Alina prišla, zbrane boli zničené. Tak načo. Ako keby autorka niečo vymyslela a potom si s tým nevedela rady, tak to len nechala zničiť. Zbrane aj ľudí. Skrátka prestupná kniha k poslednému dielu, chcela som nech je čím skôr za mnou. Čítaj viac
2
28.6.2021
Recenzia (krátka)
Ani neviem kde začať. Grishaverse milujem ale táto hlavná trilógia des a hrôza. Som čakala od tejto knihy, že to bude o dosť lepšie ako Tieň Kostí ale opak je pravdou. Dopadlo to tak ako s prvou knihou, že skoro celá kniha nudná iba posledné strany boli konečne zaujímavé. Keby nebolo Nikolaia tak by som túto knihu možno dala na DNF. Ale tak idem dať ešte šancu poslednej kihe z trilógie a to Povstaniu ničoty. Dúfam, že Alina nebude tam až taká nudná ako doteraz. Čítaj viac
2
11.6.2021
Zajatie búrky, ako druhý diel trilógie Griša, je priam neporovnateľný s tým prvým. Ten som označila za zbierku rozprávkových klišé. Dvojka začína omnoho lepšie, dej má spád a samotná stavba príbehu a jeho odvíjanie sa sú skrátka prepracovanejšie a pútavejšie. A najmä - na scénu nastupuje potenciálny dedič ravkanského trónu, Nikolai. Konečne postava, ktorá má aj charakter. Okrem neho sú zaujímaví aj súrodenci Tolja a Tamar. Anyway, korzár Sturmhond, z ktorého sa vykľuje princ Nikolai je najväčším pozitívom celej knihy. Je úžasne sarkastický, jeho osobnosť čitateľovi imponuje a priznávam sa, že som vždy čakala, kedy sa znova objaví. Záver zvládla Leigh skvele a náramne som si ho užila. S náležitou dávkou obáv o môjho milášika. Čo sa Aliny týka, stále som ju nemala rada. Mal, ktorý mi v prvej knihe nevadil, mi tu začal žrať nervy. Bohudík, že v seriáli sú obaja strpiteľnejší. Darkling/Temnan/Temnyj/generál Kirigan...sakra, ako len chcete - je to maniak, pomstichtivý a fanatik, hoci v lokáli jeho činy majú istú logiku. Lenže je to fanatik. Ale jeho mám aspoň v obľube. Aj preto, že ako charakter je stály. V lokáli teda rozhodne odporúčam, je to skvelé čítanie a autorka píše výborne. Po druhom dieli je jasné, že trilógia Griša si svoju pozornosť zaslúži, hoci stále v Grishaverse nemá šancu byť TOP. Sorry xD Ale skrátka dilógia Vrania šestka...Každopádne, spoznať Nikolaia Lantsova chce každý!
83/100
5 týž.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský