Nomad - James Swallow

9,50 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Nomad - James Swallow
Nomad - James Swallow

Nomad

'NOMAD is unputdownable. A must-read.' - Wilbur Smith FIND THE TRUTH BEFORE THEY FIND YOU A pulse-racing terrorist thriller... Čítať viac

Vydavateľstvo
Simon & Schuster, 2016
501 strán
7 hodín čítania

'NOMAD is unputdownable. A must-read.' - Wilbur Smith FIND THE TRUTH BEFORE THEY FIND YOU A pulse-racing terrorist thriller... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Ďalšie knižné vydania (2)
Nomád - James Swallow
Pevná väzba
Slovenčina, 2017
Vypredané

Nomád - James Swallow
Pevná väzba
Čeština, 2017
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

'NOMAD is unputdownable. A must-read.' - Wilbur Smith FIND THE TRUTH BEFORE THEY FIND YOU A pulse-racing terrorist thriller - perfect for fans of I Am Pilgrim , Bourne, 24 and Homeland Marc Dane is a MI6 field agent at home behind a computer screen, one step away from the action. But when a brutal attack on his team leaves Marc as the only survivor - and with the shocking knowledge that there are traitors inside MI6 - he's forced into the front line. However the evidence seems to point towards Marc as the perpetrator of the attack. Accused of betraying his country, he must race against time to clear his name. With nowhere to turn to for help and no one left to trust, Marc is forced to rely on the elusive Rubicon group and their operative Lucy Keyes. Ex US Army, Lucy also knows what it's like to be an outsider, and she's got the skills that Marc is sorely lacking. A terrorist attack is coming, one bigger and more deadly than has ever been seen before. With the eyes of the security establishment elsewhere, only Lucy and Marc can stop the attack before it's too late.
Čítať viac
Počet strán
501
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
110×177 mm
Hmotnosť
262 g
ISBN
9781785762895
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
286333
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Simon & Schuster
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,3 / 5

16 hodnotení

10
2
3
1
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov


„Hľadať záblesk nádeje v temnote nie je prejavom slabosti.“

Cilkina cesta - Heather Morris
Cilkina cesta
Heather Morris