Úžasná planéta 8 -
Úžasná planéta 8
1,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Úžasná planéta 8

  Správanie zvierat ovplyvňujú inštinkty a skúsenosti. Keď sa dostanú do situácie, keď sa cítia ohrozené, musia ukázať svoju silu a použiť tie najlepšie fyzické vlastnosti, aby prežili...

  Čítaj viac

  1,99 €

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  1,99 €

  Viac o titule

  Nebezpečné zvieratá
  Správanie zvierat ovplyvňujú inštinkty a skúsenosti. Keď sa dostanú do situácie, keď sa cítia ohrozené, musia ukázať svoju silu a použiť tie najlepšie fyzické vlastnosti, aby prežili. Potom beda tomu, kto si nedá pozor! Zvieratá často útočia, aby si zaistili potravu, alebo preto, aby zabránili útoku nepriateľa, ktorý sa nedal zastrašiť. Takýto útok potom môže byť veľmi nebezpečný pre votrelca aj napadnutého!
  Prvé krôčiky
  Každý živý tvor, kým sa z neho stane obdivuhodný dospelý jedinec, sa musí naučiť byť správnym zvieraťom. Sloníča sa učí správať ako slony a červíček zase ako červík. Niekedy je to ľahké, pretože sú okolo dospelí jedinci, aby pomohli, inokedy je na to malý tvor úplne sám. Každý sa musí naučiť správať tak, aby prežil. Keby sa napríklad malá gorila učila byť tučniakom, najskôr by bola stále hladná, pretože nevie plávať ani loviť ryby. Pozrime sa, ako to učenie zvieratám ide.
  Z hlbín
  Máte radi more? Nechajte pokojne plavky a potápačské okuliare v skrini. Prevedieme vás po morskom dne, oceánskou hlbinou aj po skalách na pobreží. Zblízka si prezrieme obrovské veľryby aj maličké morské koníky, budeme sa vlniť s medúzami a zaklopeme na pancier storočným korytnačkám. Jednoducho, nazrieme pod morskú hladinu. More a oceány pokrývajú skoro tri štvrtiny zemského povrchu, to by bolo, aby sme neobjavili niečo zaujímavé!
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Úžasná planéta 8 -
  Ľadové kráľovstvo II - Chris Buck, Jennifer Lee
  9,98 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Dĺžka
  175 min.
  Titulky
  české
   
  DVD papierový obal
  Naše katalógové číslo
  283491
  Dabing
  anglický 2.0, český 2.0

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  Kúpte spolu
  Úžasná planéta 8 -
  Ľadové kráľovstvo II - Chris Buck, Jennifer Lee
  9,98 €

  „Niektoré knihy boli, zdá sa, napísané nie preto, aby sa z nich človek poučil, ale aby sa dozvedel, že autor niečo vie.“

  Goethe