Vianoce
TOP stavebné (jeseň 2017) -
TOP stavebné (jeseň 2017)

1,63 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

TOP stavebné (jeseň 2017)

Materiály, služby, technológie

  Jesenné čísla publikácie TOP stavebné (materiály, služby, technológie) bývajú zamerané prevažne na komplexnú... Čítať viac

  Séria
  TOP stavebné
  Výrobca
  UV GROUP, 2017

  Jesenné čísla publikácie TOP stavebné (materiály, služby, technológie) bývajú zamerané prevažne na komplexnú... Čítať viac

  1,63 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Vianoční škriatkovia odporúčajú

  Viac o produkte

  Jesenné čísla publikácie TOP stavebné (materiály, služby, technológie) bývajú zamerané prevažne na komplexnú obnovu bytových domov. Ani tentokrát to nebude inak.

  Odborníci vo svojich článkoch vysvetlia, prečo je dôležitá komplexná obnova bytových domov a čo všetko obnova vyžaduje, aby bola maximálne účinná.

  Čoraz častejšie sa stretávame s obrovskými škodami na majetku, veľakrát sprevádzanými tragickými stratami na životoch pri požiaroch rodinných a bytových domov, bytov a pod. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli zaradiť do jesenného čísla príspevky, kde sa oboznámite s možnosťami prevencie a ochrany pred požiarmi. Prinášame prehľad opatrení, ktoré pomôžu ochrániť nielen majetok, ale aj ľudské životy.

  V časti stavebné materiály vám odborníci ponúknu novinky z oblasti výstavby nízkoenergetických domov, či nových zatepľovacích systémov. V časti interiér, exteriér vám ponúkneme novinky vhodné pre každý interiér. Nezabudli sme na užitočné rady pri realizácii záhrady odborníkmi a vyberaní vhodnej dlažby do exteriéru.

  O tom, čo ponúkajú moderné technológie, ale aj veľa ďalších užitočných informácií, sa dozviete pri listovaní aktuálneho čísla.

  Čítať viac
  Počet strán
  144
  Väzba
  brožovaná väzba
  Rozmer
  208×295 mm
  Jazyk
  slovenčina
  ISBN
  9788089470235
  Rok vydania
  2017
  Naše katalógové číslo
  281813
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  Ako sa páčil produkt vám?

  „Nikdy sa nezavďačíš každému. Nemôžeš celý život lietať od jedného k druhému a robiť to, čo sa na tebe páči ostatným. A zakaždým sa vzdať toho, čo chceš ty sama.“

  Časodejovia: Srdce času - Natalja Ščerba
  Časodejovia: Srdce času
  Natalja Ščerba