Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Elektronický obchod je v súčasnosti rozšírenou a vyhľadávanou formou podnikania. Nakupovanie sa prenáša do virtuálneho sveta a zabezpečuje zákazníkom pohodlie, šetrí ich čas. Preto je potrebné, aby predávajúci a kupujúci mali vedomosti o právach a povinnostiach, ktoré im vyplývajú z platnej právnej úpravy.

Táto publikácia je zameraná predovšetkým na právnu úpravu elektronických obchodov a na najdôležitejšie právne aspekty, na ktoré by si predávajúci, ale aj kupujúci mali dať obzvlášť veľký pozor.

Popri osobitnej právnej úprave zameranej špeciálne na elektronický obchod je v publikácii venovaná pozornosť aj niektorým ustanoveniam všeobecných právnych predpisov z hľadiska potreby vymedzenia obsahu záväzku, ktorý vzniká na diaľku, jeho špecifík a dôsledkov, ako aj postavenia subjektov zmluvného vzťahu (predávajúci, kupujúci – spotrebiteľ, podnikateľ).
Veríme, že táto publikácia bude dobrým pomocníkom na zorientovanie sa v pomerne rozsiahlej právnej úprave, ktorej je venovaná prvá časť. V druhej časti je uvedený vzor znenia všeobecných obchodných podmienok, ako aj vzory dokumentov vzťahujúcich sa na reklamácie a ochranu osobných údajov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Právne aspekty podnikania na internete - Ivana Zmeková
25 podnikateľov, ktorí zmenili svet - John A. Byrne
44,98 €
Ušetríte 0,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
368
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788089635320
Naše katalógové číslo
281074

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Právne aspekty podnikania na internete - Ivana Zmeková
25 podnikateľov, ktorí zmenili svet - John A. Byrne
44,98 €
Ušetríte 0,01 €

„Schopný autor tvorí, neschopný poučuje.“

G. B. Shaw