Knihy
E-knihy

Nemecko-slovenský, slovensko-nemecký vreckový slovník

  Lingea, 2017
  Vydavateľstvo
  Lingea, 2017

  Slovník malý veľkosťou, ale veľký rozsahom. To je základná charakteristika slovníka, ktorý patrí medzi najrozsiahlejšie vreckové slovníky na slovenskom trhu..

  Čítaj viac

  8,48 €

  Bežná cena Bežne 8,90 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Slovník malý veľkosťou, ale veľký rozsahom. To je základná charakteristika slovníka, ktorý patrí medzi najrozsiahlejšie vreckové slovníky na slovenskom trhu. Heslá sú vybrané a spracované tak, aby obsahovali slovnú zásobu, ktorú môžete v bežnom živote skutočne použiť. V prílohách nájdete okrem stručného prehľadu gramatiky aj niekoľko desiatok strán konverzačných fráz z rôznych oblastí. Na cestách určite oceníte tematické okruhy zamerané na cestovanie autom, hromadnou dopravou či lietadlom, hľadanie ubytovania, vyplňovanie dotazníkov alebo napríklad časté verejné nápisy.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Nemecko-slovenský, slovensko-nemecký vreckový slovník -
  Nenásytná húsenička - Eric Carle
  16,58 €
  Ušetríte 1,82 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  827
  Hmotnosť
  270 g
  Rok vydania
  2017
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Lingea
  Rozmer
  87×117 mm
  ISBN
  9788081451911
  Naše katalógové číslo
  280368

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?


  Jana
  3.2.2014
  Šikovný
  V Nemecku žijem dva roky a slovník mi vždy pomohol. Má 42000 výrazov, našla som vždy všetko, čo som potrebovala. V strede sú výrazy pre turistov na modrých stranách, na konci zhrnutie gramatiky na červených stranách. tiež obsahuje mapy Nemecka, Rakúska a Švajčiarska. Je malý, šikovný formát.
  Čítaj viac
  Miroslav Klein
  19.8.2013
  Názor čitateľa
  slovník pre dcéru,ktorá sa chystá zdokonaliť v nemčine pred odchodom na pracovný pobyt.Určite bude dobrou pomôckou počas pobytu pri rôznych situáciach,kvalitné spracovanie si pochvaľuje
  Čítaj viac
  veronika
  25.10.2012
  Názor čitateľa
  Veľmi som spokojná s kúpou práve tohto slovníka, doteraz som mala iné nemecko-slovenské slovníky, ale tento sa mi zo všetkých zdá NAJLEPŠÍ.. preto, kto sa rozhoduje o kúpe, neni o čom :!) určite sa oplatí kúpiť :)
  Čítaj viac

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Nemecko-slovenský, slovensko-nemecký vreckový slovník -
  Nenásytná húsenička - Eric Carle
  16,58 €
  Ušetríte 1,82 €

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev