Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

13,07 €

Viac o knihe

Kniha je úplne iná ako v minulosti. Je skomentovaná a doplnená kresbami konkrétnych situácií vyplývajúcich z jednotlivých ustanovení nového zákona, aby sa problematika jednoduchšie pochopila a komentár tak detailne vysvetlil celú problematiku cestnej premávky. Zároveň sa v samostatnej kapitole priamo na simulovaných dopravných situáciách podrobne rozoberajú postupy ako riešiť často veľmi zložité situácie priamo na križovatkách, ktoré nie sú rozlíšené dopravnými značkami, sú rozlíšené dopravnými značkami, prípadne na križovatkách, ktoré sú riadené svetelným zariadením. Kniha obsahuje i skúšobné testy zo spomínaných zákonov a vyhlášky, dopravných značiek a dopravných situácií.
Kniha zachytáva aktuálny právny stav k 1. júlu 2017.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nové pravidlá cestnej premávky -
Autoškola 2017 - Multimediálny kurz CD-ROM -
23,74 €
Ušetríte 0,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
640
Hmotnosť
818 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Nová Práca
Rozmer
146×207 mm
ISBN
9788089350711
Naše katalógové číslo
277882

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

16 hodnotení

13
1
1
0
1

Gabriel Bodnár
17.3.2019
Kniha sa začal rozpadávať po dvoch týždňov, kúpte radšej pevnú väzbu. Absolútne neodporučam brožovanú väzbu...
Čítaj viac
Adela
24.8.2016
Nové pravidlá cestnej premávky
Veľká spokojnosť s obsahom knihy. Dobre rozobratá právna stránka - zákony + ilustrácie situácií v cestnej premávke. Na záver je k dispozícií veľké množstvo otázok - testy - na overenie nadobudnutých vedomostí. Odporúčam.
Čítaj viac
eva
17.1.2015
Nové pravidlá cestnej premávky
Kniha je dobrá, všetky potrebné informácie k zlepšeniu cestnej premávky, vhodná pre každého vodiča i začínajúceho vodiča. Odporúčam si ju dobre preštudovať.
Čítaj viac
Alexander Mrázek
1.12.2013
Nové pravidlá cestnej premávky
Kniha je super, absolútne perfektná, veľmi mi pomohla pri skúške v autoškole. Odporúčam nielen tým, ktorí idú do autoškoly ale aj tým ostatným, aby si ju dobre preštudovali, bolo by to určite vidieť aj na našich cestách.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Nové pravidlá cestnej premávky -
Autoškola 2017 - Multimediálny kurz CD-ROM -
23,74 €
Ušetríte 0,75 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev