Knihy
E-knihy

How Not to Die

Discover the Foods Scientifically Proven to Prevent and Reverse Disease

Vydavateľstvo
Pan Macmillan, 2016

Why rely on drugs and surgery to cure you of life-threatening disease when the right decisions can prevent you from falling ill to begin with? How Not To Die gives effective, scientifically-proven nutritional advice to ...

Čítaj viac

12,95 €

Vypredané, sú však dostupné iné vydania.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Why rely on drugs and surgery to cure you of life-threatening disease when the right decisions can prevent you from falling ill to begin with? How Not To Die gives effective, scientifically-proven nutritional advice to prevent our biggest killers - heart disease, breast cancer, prostate cancer, high blood pressure, diabetes - and reveals the astounding health benefits that simple dietary choices can provide. Based on the very latest scientific research, How Not To Die examines each of the most common diseases, chapter by chapter, to reveal what, how and why different foods affect us and how increasing our consumption of certain foods and avoiding others can dramatically reduce our risk of falling sick and even reverse the effects of disease. With emphasis on individual family health history and acknowledging that everyone needs something different, Dr Michael Greger offers practical dietary advice to help you make valuable decisions about your diet in order to live a longer, healthier lives.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

16 hodnotení

8
1
1
0
0

Iva
31.5.2019
Kniha super, zlý preklad
Obsahu knihy nemám čo vytknúť, je to na 5*, avšak preklad je katastrofa. Oproti českej verzii mi chýbajú porovnania Ameriky s Európou (alebo teda s ČR/SR), okrem toho niektoré vety nezmyselne preložené a celý preklad mi príde dosť odfláknutý. Veľké sklamanie u mňa, škoda že som českú verziu predala skôr, než som prečítala slovenskú.
Čítaj viac
Marek
18.5.2019
Povinnosť prečítať. TOP
Kniha ma zaujala už v kníhkupectve a nevedel som sa od nej odtrhnúť. Je písaná pútavo a podložená prevratnými vedeckými štúdiami. Môžem potvrdiť, že sa jedná o absolútne najlepšiu knihu o výžive a strave.
Čítaj viac
Marek
18.5.2019
Prosím o možnosť opraviť na 5*, po opätovnom načítaní sa zrušilo 5z5 na prednastavené 4 :-(
Čítaj viac
Bejuška Halásová
1.4.2019
Perfektná kniha
Túto knihu hodnotím ako jednu z najlepších ktoré som doposiaľ prečítala. Nechcem veľmi prezrádzať čo sa vo vnútri knihy nachádza no verím, že zaujíme každého z vás, a prinúti vás zamyslieť sa nad svojím životom.
Prajem príjemné čítanie a snáď budete tak spokojní, ako ja :)
Čítaj viac

Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev