Knihy
E-knihy
7,53 €

Bežná cena Bežne 7,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

7,53 €

Viac o knihe

Prináša jedenásť krátkych príbehov trojročnej Evičky, ktorá žije na bratislavskom sídlisku. Príbehy určené nielen pre deti, ale i pre ich rodičov, starých rodičov, ujov, tety... Príbehy vychádzajúce z každodenného života, z bežných situácií. Príbehy založené na princípoch kontaktného rodičovstva a rešpektujúceho prístupu k dieťaťu. Príbehy, v ktorých sa Evka i jej mamina spoločne učia. Knižka nechce byť návodom, ako riešiť konkrétne situácie. Budem rada, ak i vám otvorí dvere k spoločnému objavovaniu sveta, ak i vás inšpiruje hľadať riešenia, ktoré budú vyhovovať vám aj vášmu dieťatku. Áno, dá sa to. Dlhá, často náročná, no zároveň krásna cesta. Cesta plná slobody. Cesta, ktorej cieľom je samotná cesta. Ako už predo mnou povedali iní – ,,Budúcnosť našich detí nie je v našich deťoch, je v nás.“

P.S.: Pasáže vytlačené kurzívou vyjadrujú myšlienky matky, ktorá sa ocitne v konkrétnej situácii. Je na vašom rozhodnutí, či ich dieťatku prečítate, a tak ho oboznámite s tým, čo matka v príbehoch prežíva a ako sa cíti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
O Evičke - Katarína Eliašová
Mamou po 30 - Tamara Rogožníková Gončarova
18,97 €
Ušetríte 0,93 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
105
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Sovička
Rozmer
140×180 mm
ISBN
9788097261207
Naše katalógové číslo
276811

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
O Evičke - Katarína Eliašová
Mamou po 30 - Tamara Rogožníková Gončarova
18,97 €
Ušetríte 0,93 €

„Obsah niečej knižnice je súčasť jeho histórie, rovnako ako obraz po predkoch.“

Anatole Broyard