Trestné právo v zdravotníctve - Pavol Kádek
Trestné právo v zdravotníctve
14,19 €
Knihy
E-knihy

Trestné právo v zdravotníctve

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer, 2017

Publikácia s názvom „Trestné právo v zdravotníctve“ z roku 2015 sa pomerne rýchlo vypredala a bolo najmä zo strany študentov zdravotníckych študijných odborov apelované na to, že...

Čítaj viac

14,19 €

Bežná cena Bežne 14,30 €

Stíhame do Vianoc

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Publikácia s názvom Trestné právo v zdravotníctve z roku 2015 sa pomerne rýchlo vypredala a bolo najmä zo strany študentov zdravotníckych študijných odborov apelované na to, že je potrebné sa podujať k napísaniu druhého doplneného vydania tohto diela. Trestný zákon bol od prvého vydania predmetnej publikácie niekoľkokrát novelizovaný, čo sa odrazilo aj v zmene názvov niektorých skutkových podstát trestných činov proti životu a zdraviu. Nielen Trestný zákon, ale aj zdravotnícka legislatíva prešla odvtedy niekoľkými novelizáciami. Väčšina nosných téz vychádza z prvého vydania tejto knihy, pričom jednotlivé kapitoly boli prepracované a doplnené v súlade so súčasným platným a účinným právnym stavom. Publikácia má charakter učebnice a je určená pre široký okruh odbornej verejnosti. Nájde si svoje miesto nielen medzi poslucháčmi zdravotníckych či právnických študijných odborov, ale taktiež medzi širokou odbornou, najmä lekárskou a právnickou obcou.

2. vydanie
Čítaj viac
Kúpte spolu
Trestné právo v zdravotníctve - Pavol Kádek
Keď sa more upokojí - Jorn Lier Horst
25,50 €
Ušetríte 1,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1

Anna
10.6.2019
Veľmi zlá literatúra
Kniha je neuveriteľne zlá. Obsah je zle rozdelený resp. nie je vôbec. Chýba register. Kniha je neprehľadná a to nevravím o texte. Autor sa opakuje pomaly na každej druhej strane. Aspoň keby bol text použitý inak s malou obmenou, ale nie, sú to doslova prekopírované state textu.
Kniha nebola vhodná pre mňa ako študenta ani ako laika.
Odporúčam zakúpiť inú odbornú literatúru, ktorá bude kvalitnejšia a i lacnejšia.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Trestné právo v zdravotníctve - Pavol Kádek
Keď sa more upokojí - Jorn Lier Horst
25,50 €
Ušetríte 1,75 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia