Diktáty pre 1. a 2. ročník ZŠ - Zuzana Kováčová-Švecová, Martina Šimunčíková
Diktáty pre 1. a 2. ročník ZŠ
8,25 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Diktáty pre 1. a 2. ročník ZŠ

Nácvičné a kontrolné diktáty s metodickými pokynmi pre učiteľa

Martina Šimunčíková
5,0
Aitec, 2017
Vydavateľstvo
Aitec, 2017

Odborno-metodická príručka pre učiteľa je vhodným doplnkom na výučbu spisovného jazyka v oblasti pravopisu na 1. stupni základných škôl a pomáha učiteľovi podporovať...

Čítaj viac

8,25 €

Bežná cena Bežne 8,45 €

Ušetríte 2%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

  • Odborno-metodická príručka pre učiteľa je vhodným doplnkom na výučbu spisovného jazyka v oblasti pravopisu na 1. stupni základných škôl a pomáha učiteľovi podporovať získavanie pravopisných zručností a návykov žiakov 1. a 2. ročníka.
  • Reaguje na potrebu učiteľov mať k dispozícii na jednom mieste súbor jazykových cvičení a diktátov.
  • Príručka prináša ponuku diktátov rôznych druhov na vyučovaní v 1. a 2. ročníku, návody na efektívne diktovanie diktátov v 1. a 2. ročníku a spôsoby opravy chýb v diktátoch.
  • Reaguje na potrebu učiteľov mať k dispozícii na jednom mieste súbor jazykových cvičení a diktátov zameraných na učivo prvého a druhého ročníka ZŠ.
  • Rešpektuje postupnosť písmen pri nácviku čítania a písania, jazykové zákonitosti a javy v takom poradí, ako sa vyučujú v jednotlivých ročníkoch.
  • Príručka Diktáty pre 1. a 2. ročník je v súlade s požiadavkami kontrolných diktátov podľa iŠVP.
  • Nachádzajú sa v nej nácvičné a kontrolné diktáty podľa koncepcie HUPSOVHO šlabikára, podľa koncepcie Šlabikára LIPKA® a pre 2. ročník podľa požiadaviek iŠVP.
  • V diktátoch sa bez upozornenia nevyskytuje pravopisný jav, ktorý nebol preberaný, v návrhoch na kontrolné diktáty je použité pravidlo o zmysluplnosti diktovaných viet.
  • V texte diktátu je farebne zvýraznený precvičovaný pravopisný jav. Vety v diktátoch sú rozdelené na časti a naznačujú tak miesta, kde je potrebné robiť pri diktovaní prestávky.
  • Odborno-metodická príručka obsahuje prehľad najčastejších chýb žiakov pri precvičovaní a opakovaní pravopisných pravidiel v diktátoch, návody na odstránenie chýb žiakov v diktátoch, samostatné a správne používanie pravopisných pravidiel v písomnom prejave žiakov. Okrem toho na stránkach sú aj metodické poznámky k vybraným diktátom a priestor na vlastné poznámky ku konkrétnym diktátom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Diktáty pre 1. a 2. ročník ZŠ - Zuzana Kováčová-Švecová, Martina Šimunčíková
Hravé čítanie s porozumením - Eva Kollerová
11,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64
Hmotnosť
187 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Aitec
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788081461330
Naše katalógové číslo
275231

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Iveta Tokarova
14.7.2019
Lepšiu pomôcku k diktátom pre učiteľov 1. a 2. ročníka som ešte nemala. Veľmi dobré usporiadanie podľa preberaného učiva. Priestor na vlastné poznámky, komentáre autorov k precvičovaným javom. Super. Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Diktáty pre 1. a 2. ročník ZŠ - Zuzana Kováčová-Švecová, Martina Šimunčíková
Hravé čítanie s porozumením - Eva Kollerová
11,75 €

„Nikdy nepožičiavaj knihy, pretože ti ich nikto nikdy nevráti. Všetky knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní...“

Anatole France