Žite - Jason Wachob

10,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Žite - Jason Wachob
Žite - Jason Wachob

Žite

Ako sa naučiť budovať život, nie životopis

Jesť. Hýbať sa. Pracovať. Veriť. Objavovať. Dýchať. Nadväzovať vzťahy. Milovať. Liečiť. Ďakovať. Usadiť sa. Žiť. Smiať sa. To sú základné stavebné kamene dobrého života. Jason... Čítať viac

Vydavateľstvo
NOXI, 2017
Počet strán
264

Jesť. Hýbať sa. Pracovať. Veriť. Objavovať. Dýchať. Nadväzovať vzťahy. Milovať. Liečiť. Ďakovať. Usadiť sa. Žiť. Smiať sa. To sú základné stavebné kamene dobrého života. Jason Wachob nám vo svojej knihe radí, ako žiť život bohatý vo všetkých smeroch... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

10,90 €

Posielame do dvoch dní

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Jesť. Hýbať sa. Pracovať. Veriť. Objavovať. Dýchať. Nadväzovať vzťahy. Milovať. Liečiť. Ďakovať. Usadiť sa. Žiť. Smiať sa.
To sú základné stavebné kamene dobrého života. Jason Wachob nám vo svojej knihe radí, ako žiť život bohatý vo všetkých smeroch. Cez svoje skúsenosti a vlastný príbeh ponúka jedinečný návod ako rozvinúť túto stratégiu a žiť bohatší, naplnený, šťastnejší, zdravší a hlavne zmysluplný život.
Wachob sa na nič nehrá a priznáva, že aj on má rád peniaze. Ale zároveň si je vedomý faktu, že čoraz menej ľudí je spokojných len vďaka narastajúcim číslam na bankovom účte, vďaka ktorým si môžu kúpiť všetky tie ligotavé drahé veci. Dobrý život už neznamená len materiálne zabezpečenie. Musí v ňom ísť predsa o niečo iné. Ako si vybudovať krajší život? Otvorte túto knihu a zistíte to.
Čítať viac
Počet strán
264
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
285 g
ISBN
9788081114519
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
274947
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Vydavateľstvo
NOXI
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
24,80 €

Hodnotenia

2,7 / 5

3 hodnotenia

1
0
0
1
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
Patrícia Kmeťová
zamestnanec
31. marca 2022

Výborná kniha o tom ako mať v živote pohodu, byť v pohode. Môžeme sa lepšie o seba oprieť, že tak ako to v živote máme teraz je v úplnom poriadku, že všetko sa deje ako má, všetko má svoj čas, žijeme tu a teraz, priority pozornosti sa nám neustále menia. Veľmi sa mi páči autorov súčasný pohľad na dôležitosť prepojenia byť v pohode ako dôležitosť pozornosti pre svoje telo, myseľ, príroda - byť v nej, byť ekologickejší...jednoduché posolstvo : Žiť. Je písaná jednoduchou rečou aj pre nenáročného čitateľa, cez osobný príbeh a skúsenosti. Je tiež príjemné prihováranie sa peknými myšlienkami a osobnou životnou cestou autora, že každý si vie v nej nájsť tu svoju cestu pohody, zodpovedať si, či ju mám alebo ako veci zmeniť...či žijem v pohode a potvrdím si, alebo sa môžem oprieť a vyskúšať prvky z tejto knihy.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

Eva
Neoverený nákup
8.10.2017
Obsah super, preklad katastrofa
Obsahovo výborná kniha, ale úplne katastrofálny preklad, až tak zlý že sa to nedá čítať. Príšerné, gramatické a štylistické chyby jedna za druhou, slovenskú verziu som vrátila a kúpila originál. Čítať viac

Čítať viac
Kúpte spolu
24,80 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“