Knihy
E-knihy

Šťastná žena

12 krokov k šťastnému životu

ProSchool, 2017
Vydavateľstvo
ProSchool, 2017

Kniha určená pre ženy, ktorá v sebe nesie liečivú silu obrazu a slova a prostredníctvom 12 krokov pomáha ženám nájsť kľúč k šťastnému životu. Každá kapitola prechádza od teórie cez praktické rady k príbehom zo života. Vďaka nim je možné uvedomiť si, ako.

Čítaj viac

14,20 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha, ktorá lieči
Kniha určená pre ženy, ktorá v sebe nesie liečivú silu obrazu a slova a prostredníctvom 12 krokov pomáha ženám nájsť kľúč k šťastnému životu.
Každá kapitola prechádza od teórie cez praktické rady k príbehom zo života. Vďaka nim je možné uvedomiť si, ako sa daná téma prejavuje priamo v realite a pochopiť zrkadlo vnútorných postojov.

Interaktívne časti ponúkajú priestor pre vlastnú akciu a praktickú realizáciu vedúcu k pozitívnej zmene. Jednotlivé kroky sú podporené obrázkami mandál, ktoré vyžarujú do okolia harmonické vibrácie a pozitívne vplývajú na konkrétne aspekty života.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Šťastná žena - Martina Majzlíková
Malá kniha hygge - Meik Wiking
27,53 €
Ušetríte 1,36 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
168
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
ProSchool
Rozmer
130×206 mm
ISBN
9788089415199
Naše katalógové číslo
274212

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Veronika
17.6.2017
Biblia pre každú ženu
Tento nádherný titul zaujal čestné miesto v mojej knižnici. Je to dielo mladej, no zrelej a vyspelej ženy, ktorá našla samú seba a s radosťou to podáva ďalej. Priala by som si, aby sa dostala ku každému (zámerne nepíšem ku každej žene, lebo osobne si myslím, že by si ju mali prečítať aj muži), kto hľadá svoju cestu životom, ale aj k tým, ktorí sú už na nej, keďže je napísaná tak, aby si tam každý vedel nájsť to, čo práve potrebuje. Napriek jej zdanlivému univerzálnemu charakteru má veľkú hĺbku a množstvo komplexných myšlienok, ku ktorým sa budem rada vracať.Je pretkaná príbehmi zo života, čo umocňuje jej autentickosť a dopĺňajú ju úžasné obrazy mandál, ktoré naozaj fungujú. Veľmi ma oslovilo, že je robená na štýl zápisníka, kde po každej kapitole vypĺňate úlohy. To dáva priestor na zastavenie a prežitie prečítaného.Je to kniha, ktorá má dušu; ktorú vstrebávate, a zároveň aj žijete. Prečítali sme ju v mojej rodine tri generácie žien a v každej krásne zarezonovala, čo je pre mňa dôkaz, že kniha naozaj lieči. Dostala sa ku mne v správny čas a autorke za ňu zo srdca ďakujem.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Šťastná žena - Martina Majzlíková
Malá kniha hygge - Meik Wiking
27,53 €
Ušetríte 1,36 €

„Niektorí čítajú, aby premýšľali, tých je málo. Niektorí čítajú, aby písali, tých je viac. Niektorí čítajú, aby hovorili, tých je najviac.“

Luigi Pirandello