Knihy
E-knihy
Šlabikár šťastia - Dospelí deťom, deti svetu - Pavel Hirax Baričák

Šlabikár šťastia - Dospelí deťom, deti svetu

Pavel Hirax Baričák

Martinský spisovateľ, poet, hudobník, bloger, filozof, cestovateľ a fotograf, ktorý na svojich čítačkách okrem prezentovania básní a románov veľmi rád vedie filozofické debaty, ako aj rozpráva o pozitívnom myslení.

Motivačná literatúra: Šlabikár šťastia 1: Návrat k sebe (2012), Šlabikár šťastia...

MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
HladoHlas Group, 2017
Interpret

Tretí diel Šlabikára šťastia 3 nie je určený iba pre rodičov, ktorí hľadajú spôsob, akou formou dať svojim potomkom to najlepšie, ale aj pre duše, ktoré chcú pochopiť, prečo sú v nich strachy, konajú ako konajú, či sa im v niečom n

Čítaj viac

14,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Kto učí, učí sa. Ďakujme za deti, nie sú samozrejmosťou, ale darom. Prišli nás liečiť a ukazovať nám, kde máme zápal.Tretí diel Šlabikára šťastia 3 nie je určený iba pre rodičov, ktorí hľadajú spôsob, akou formou dať svojim potomkom to najlepšie, ale aj pre duše, ktoré chcú pochopiť, prečo sú v nich strachy, konajú ako konajú, či sa im v niečom nedarí. Kľúč k bôľom dneška sa totiž nachádza v detstve, v spôsobe, ako k nám bolo pristupované, čo sme videli, cítili a zažili od momentu splodenia až po dospievanie.Psychologický prieskum ukázal, že iba desať percent ľudí sa v detstve môže rozvíjať slobodne a bez utláčania. Na jednu pochvalu pripadá až desať pokarhaní alebo dokonca trestov. Následkom týchto raných frustrácií, duševných poranení a sklamaní sme menej istí, bojazlivejší, plní strachov. Je to záležitosť zle určenej vlastnej ceny. Takýmto ľuďom chýba sebavedomie, vnútorná vyrovnanosť, predpoklad umenia byť šťastný.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Šlabikár šťastia - Dospelí deťom, deti svetu - Pavel Hirax Baričák
Proč spíme - Matthew Walker
29,61 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
19:57
Naše katalógové číslo
273251

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Šlabikár šťastia - Dospelí deťom, deti svetu - Pavel Hirax Baričák
Proč spíme - Matthew Walker
29,61 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“