Knihy
E-knihy

Všetko je zabudnuté

Dana Hlavatá
Podivná sestra - Dana Hlavatá
Ženatý so svokrou - Dana Hlavatá
Podivná sestra - Dana Hlavatá

Dana Hlavatá vyštudovala FiFUK – odbor televízna žurnalistika. Napísala desiatky rozhlasových hier a dramatických pásiem, televíznych scenárov, rozprávok, stovky kriminálnych i životných príbehov, fejtónov, poviedok. Vydala niekoľko kníh. Venuje sa aj výtvarnej tvorbe. Získala literárne ocenenia...

Marenčin PT, 2017
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Marenčin PT, 2017

Príbehy nepíšu len spisovatelia, ale predovšetkým sám život. Smutné, príjemné, dych vyrážajúce, podnetné, humorné také, ktoré čitateľa niekedy donútia k slzám. Slzy od smiechu, ale aj od dojatia sú prejavom emócie. A takými, ktoré ich dokážu vyvolať...

Čítaj viac

11,54 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 3%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Príbehy nepíšu len spisovatelia, ale predovšetkým sám život. Smutné, príjemné, dych vyrážajúce, podnetné, humorné také, ktoré čitateľa niekedy donútia k slzám. Slzy od smiechu, ale aj od dojatia sú prejavom emócie. A takými, ktoré ich dokážu vyvolať, sú aj štyri príbehy s názvami Kreatúra, Kyslé uhorky, Robím si čo chcem, Všetko je zabudnuté, ktoré sa niekomu naozaj stali a spisovateľke ich vyrozprávali. Sú to príbehy plné nečakaných zvratov, lásky, nenávisti, nepochopenia tých druhých, životných prehier, ale aj drobných víťazstiev, pri ktorých si človek uvedomí, čo má pre neho v živote zmysel.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Všetko je zabudnuté - Dana Hlavatá
Bosou nohou - Dana Hlavatá
22,13 €
Ušetríte 0,67 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
192
Hmotnosť
333 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788081149764
Naše katalógové číslo
272393

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Alena Precechtelová
28.7.2018
Smutné aj veselé
Knižka plná skvelých poviedok zo života ktoré svojim typickým humorom opísala Danka Hlavatá . Pri poviedkach ne neraz tiekli slzy . Niekedy to boli slzy od smiechu a niekedy slzy smútku a bolesti . Ďakujem Danke Hlavatej za krásnu knižku, ktorá obohatila moju knižnicu.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Všetko je zabudnuté - Dana Hlavatá
Bosou nohou - Dana Hlavatá
22,13 €
Ušetríte 0,67 €

„V školách by sa nemalo učiť o najlepších knihách. Malo by sa učiť milovať čítať.“

B. F. Skinner