Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V školách nás učia, že naši predkovia Slovania sem do strednej Európy prišli až niekedy v 6. storočí. To ale nie je pravda. Už i len dôkladnejšie a pozorné štúdium starých antických autorov jednoznačne poukazuje na to, že tu žijeme od pradávna. Prečo školský dejepis tieto poznatky ignoruje? Čo je príčinou tohto nenormálneho stavu? Aká je pravda o tzv. sťahovaní národov? Kto sa skrýva pod starými názvami Semnoni, Markomani a Kvádi? Z čoho pochádzajú mená Slavus a Slovan? Odkiaľ sa vzali na Pohroní Slováci? Aké sú dôkazy starobylosti Slovanov v Európe, atď.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
152
Hmotnosť
211 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eko-konzult
Rozmer
115×210 mm
ISBN
9788080792510
Naše katalógové číslo
271936

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Ján
3.6.2017
Výborné
Jedna z mála kníh, ktorá hovorí inak, ako oficiálna historiografia, no zároveň neide o bludy, ale o údaje podložené faktami. Kniha je síce stará, z roku 1946, ale hodnotou prevyšuje mnohé dnešné. Odporúčam!
Čítaj viac
hazko
21.2.2018
Ej bratu, píše sa nejde,ale to nič, stáva sa. Ja myslím, že literatúry tohto druhu je čím ďalej tým viac. Otázne ale je, či sa ľuďom chce vôbec čítať (obávam sa, že zdarebneli a spohodlneli) a taktiež rozlišovať serióznu literatúru od fantazmagórií.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev