Knihy
E-knihy

Správne právo hmotné

Osobitná časť

Akcia
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer, 2017

Učebnica Správne právo hmotné – osobitná časť od nového autorského kolektívu má za cieľ vyplniť medzery na trhu so študijnou literatúrou. Autorský kolektív pri spracovaní publikácie...

Čítaj viac

26,13 €

Bežná cena Bežne 27,50 €

Zľava 5%
platí do 14. 10. 2019

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Učebnica Správne právo hmotné – osobitná časť od nového autorského kolektívu má za cieľ vyplniť medzery na trhu so študijnou literatúrou. Autorský kolektív pri spracovaní publikácie vychádzal zo zaužívanej klasifikácie správneho práva na všeobecnú a osobitnú časť a, samozrejme, aj procesnú časť.Ako všeobecná, tak aj procesná časť budú predmetom spracovania v samostatnej učebnici. Novo spracovaná osobitná časť ponúka prehľadné hodnotenie tej časti správneho práva, ktorú reprezentujú jednotlivé odvetvia a sféry verejnej správy.

Učebnicu tvorí 15 kapitol, v ktorých autori rozoberajú oblasti ako vnútorná správa, policajná správa, správa zahraničných vecí, správa obrany, školstva, justície, dopravy, starostlivosti o životné prostredie, živnostenského podnikania, výstavby a územného plánovania, katastra nehnuteľností, zdravotníctva, kultúry, sieťových odvetí a v neposlednom rade aj správa informácií.

Učebnica má ambíciu nielen zaplniť medzeru na trhu a byť dobrou študijnou pomôckou na právnických fakultách v Slovenskej republike, ale aj dobrou pomôckou v aplikačnej praxi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Správne právo hmotné - Branislav Cepek a kolektív
Súmrak - Jorn Lier Horst
38,08 €
Ušetríte 1,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
476
Hmotnosť
717 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer
Rozmer
220×150 mm
ISBN
9788081686221
Naše katalógové číslo
271929

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Správne právo hmotné - Branislav Cepek a kolektív
Súmrak - Jorn Lier Horst
38,08 €
Ušetríte 1,37 €

„Ak kniha nemá vplyv na náš život, činy a myšlienky, potom je škoda čítať.“

Anton Pavlovič Čechov