Knihy
E-knihy

TOP stavebné (jar 2017)

Materiály, služby, technológie

  UV GROUP, 2017
  Výrobca
  UV GROUP, 2017
  Séria
  TOP stavebné

  UV Group, s.r.o. vám opäť prináša publikáciu plnú inšpirácií, nápadov a nových trendov. Svet sa neustále borí s problémom nášho vplyvu na životné prostredie, preto je aj v stavebníctve stále pálčivou témou...

  Čítaj viac

  1,63 €

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  1,63 €

  Viac o produkte

  Pasívny štandard sa stane nevyhnutným

  UV Group, s.r.o. vám opäť prináša publikáciu plnú inšpirácií, nápadov a nových trendov. Svet sa neustále borí s problémom nášho vplyvu na životné prostredie, preto je aj v stavebníctve stále pálčivou témou ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Nové normy a nariadenia nám predpisujú čoraz intenzívnejšie úspory energií v objektoch. Výstave úsporných a pasívnych stavieb preto venujú veľký priestor. Výrobcovia stavebných materiálov neustále dopĺňajú svoju ponuku o materiály ktorými chcú zlepšiť a skvalitniť naše bývanie a tému doplnili svojimi novinkami pre nadchádzajúcu sezónu.

  V časti interiéry nájdete trendy v oblasti interiérového dizajnu, ktorý sa rád inšpiruje prírodou. Prírodou sa inšpiroval aj Pantone Colour Institute v New Yorku pri výbere tohtoročnej farby roka. Ktorá to je, sa dozviete v článkoch.

  Na trh prichádzajú stále nové a nové technológie, ktoré znižujú energetickú náročnosť budov a zároveň prihliadajú aj na životné prostredie. Dnes si už naozaj máme z čoho vyberať. S výberom vhodného obnoviteľného zdroja energie vám môžu pomôcť články v časti technológie.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  TOP stavebné (jar 2017) -
  Martinusácke Fusakle Dokonalý relax -
  8,53 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  144
  Hmotnosť
  450 g
  Rok vydania
  2017
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Naše katalógové číslo
  269557
  Rozmer
  210×297 mm
  ISBN
  9788089470228

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  TOP stavebné (jar 2017) -
  Martinusácke Fusakle Dokonalý relax -
  8,53 €

  „Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“