Knihy
E-knihy

Medzinárodné právo súkromné

Vydavateľstvo
Aleš Čeněk, 2017

Medzinárodné právo súkromné už neodmysliteľne patrí k právnym odvetviam, ktorých znalosť je nevyhnutným predpokladom pre plnohodnotné profesionálne vzdelanie právnika v modernej dobe. Táto publikácia je prejavom snahy o sprístupnenie...

Čítaj viac

18,81 €

Bežná cena Bežne 19,74 €

Ušetríte 5%

Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Medzinárodné právo súkromné už neodmysliteľne patrí k právnym odvetviam, ktorých znalosť je nevyhnutným predpokladom pre plnohodnotné profesionálne vzdelanie právnika v modernej dobe. Táto publikácia je prejavom snahy o sprístupnenie kompletného obrazu slovenského medzinárodného práva súkromného s ohľadom na aktuálny právny stav nielen na úrovni slovenského právneho poriadku, ale aj na úrovni európskeho a medzinárodného práva. Otvára priestor pre objasnenie všetkých relevantných teoretických a praktických otázok, ktoré sa objavujú pri riešení súkromnoprávnych vzťahov s cudzím prvkom. Snahou autoriek bolo pripraviť odborný materiál, ktorý by bol adekvátnym sprievodcom určeným nielen študentom právnických fakúlt, ale aj odborníkom a profesionálom zaoberajúcim sa širokým spektrom otázok medzinárodnej súkromnoprávnej povahy v praxi. Publikácia vychádza z tradičného členenia slovenského medzinárodného práva súkromného na časť všeobecnú a osobitnú. Kniha ako prvá na Slovensku spracováva európske normy aplikovateľné od roku 2017.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné právo súkromné - Natália Štefanková, Mária Sumková
Aktuální výzvy evropského integračního procesu - Ladislav Cabada a kolektív
33,14 €
Ušetríte 1,64 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
344
Hmotnosť
440 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Aleš Čeněk
Rozmer
148×205 mm
ISBN
9788073806323
Naše katalógové číslo
263718

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné právo súkromné - Natália Štefanková, Mária Sumková
Aktuální výzvy evropského integračního procesu - Ladislav Cabada a kolektív
33,14 €
Ušetríte 1,64 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“