Knihy
E-knihy

DVD Hrady srdca Európy III.

  Nový dokumentárny film Hrady srdca Európy III. mapuje pomocou leteckého videa aktuálnu situáciu hradov v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Jedná sa o unikátny umelecký letecký dokumentárny film obsahujúci zábery hradov z rôznej perspektívy...

  Čítaj viac

  15,65 €

  Bežná cena Bežne 16,00 €

  Ušetríte 2%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  15,65 €

  Viac o titule

  Nový dokumentárny film Hrady srdca Európy III. mapuje pomocou leteckého videa aktuálnu situáciu hradov v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Jedná sa o unikátny umelecký letecký dokumentárny film obsahujúci zábery hradov z rôznej perspektívy. Film obsahuje zábery všetkých hradov, z ktorých zostali viac ako len minimálne zvyšky muriva alebo povrchové nerovnosti.
  Obsahom filmu sú letecké zábery 31 hradov a neskorších stavieb na základoch niekdajších hradov a ďalšie opevnené stavby. Letecké zábery sú doplnené dobovou hudbou v modernom spracovaní. Niektoré zábery sú obohatené o myšlienky, ktorých autorom je spisovateľ, esejista, novinár a filozof Gilbert Keith Chesterton. K jednotlivým hradom je uvedený popis, ktorý okrem názvu stavby uvádza storočie, kedy vznikla prvá hradná, respektíve opevnená stavba na danom mieste a okres v ktorom sa stavba nachádza.
  DVD s filmom obsahuje nielen slovenskú, ale aj anglickú verziu.
  Film ukazuje históriu a krásy Slovenska veľmi zaujímavým a príjemným spôsobom. Nemal by ho prehliadnuť žiaden človek, ktorý má záujem o slovenské dejiny a kultúru. Film Hrady srdca Európy môže poslúžiť k pozitívnej a atraktívnej propagácii krás Slovenska u nás aj v zahraničí.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  DVD Hrady srdca Európy III. -
  Hrady srdca Európy II. -
  31,25 €
  Ušetríte 0,75 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Originálny názov
  Castles of the Heart of Europe III.
  Naše katalógové číslo
  262910
   
  DVD obal
  Titulky
  slovenské, anglické

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  Kúpte spolu
  DVD Hrady srdca Európy III. -
  Hrady srdca Európy II. -
  31,25 €
  Ušetríte 0,75 €

  „Literatúra je jazyk jazyka, reč reči, slovo slova.“

  Jozef Miloslav Hurban