Knihy
E-knihy

Splnené želanie

Jeffrey Archer

Známy britský autor Jeffrey Archer je anglický spisovateľ a bývalý člen britského parlamentu za Konzervatívnu stranu. Narodil sa 15. apríla 1940. Vyštudoval Oxford a jeho politickú kariéru sprevádzalo viacero škandálov. Dokonca si musel odpykať trest za mrežami za krivú prísahu a marenie...

Motýľ, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Motýľ, 2016
4. diel série
Kronika rodu Cliftonovcov

Medzinárodný bestseller Kronika rodu Cliftonovcov od autora Jeffreyho Archera má pokračovanie! Po častiach Len čas ukáže, Hriechy otca a Rodinné tajomstvo prichádza štvrtá časť s názvom V tieni našich túžob. Najnovšie pokračovanie...

Čítaj viac

9,50 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 32%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Medzinárodný bestseller Kronika rodu Cliftonovcov od autora Jeffreyho Archera má pokračovanie! Po častiach Len čas ukáže, Hriechy otca a Rodinné tajomstvo prichádza štvrtá časť s názvom Splnené želanie.

Harry Clifton a jeho manželka Emma sa ponáhľajú do nemocnice, aby zistili, aký osud postihol ich syna Sebastiana, ktorý mal s kamarátom Brunom vážnu autonehodu. Potvrdí sa prvá správa, podľa ktorej Sebastian nehodu neprežil?
Po odstúpení Rossa Buchanana z funkcie predsedu správnej rady Barringtonovej lodnej spoločnosti sa jedným z kandidátov na toto miesto stane Emma Cliftonová. Don Pedro Martinez však robí všetko pre to, aby za predsedu dosadil Alexa Fishera, čím sleduje jediný cieľ: zničiť rodinnú firmu Barringtonovcov, ktorá sa práve chystá investovať do stavby luxusnej linkovej lode Buckingham.
Harryho a Emmina adoptívna dcéra Jessica získa štipendium na prestížnej londýnskej umeleckej škole, kde sa zaľúbi do spolužiaka Clivea Binghama, ktorý ju požiada o ruku. Radosť mladého páru z nastávajúcej svadby však veľmi rýchlo prekazí stará známa Cliveovej matky zo študentských čias, lady Virginia Fenwicková.
Barringtonovci a Cliftonovci nájdu nečakanú oporu v novom členovi správnej rady Cedricovi Hardcastlovi, úprimnom a priamočiarom Yorkshirčanovi, ktorého konanie zásadným spôsobom ovplyvní osudy obidvoch rodín. Podarí sa napokon Cliftonovcom a Barringtonovcom poraziť všetkých neprajníkov, ktorí sú vo svojej pomstychtivosti neraz schopní zájsť až na hranicu zákona?

Štvrtý diel ságy Cliftonovcov a Barringtonovcov plný lásky, zrady, pomsty a splnených aj nesplnených želaní od obľúbeného autora a znamenitého rozprávača Jeffreyho Archera, ktorý vás tak ako predošlé časti chytí od prvej vety a nepustí, až kým nedočítate poslednú stranu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Splnené želanie - Jeffrey Archer
Rodinné tajomstvo - Jeffrey Archer
19,40 €
Ušetríte 7,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
344
Vydavateľstvo
Motýľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
260463
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

11 hodnotení

10
1
0
0
0

Anna
17.5.2018
Milá Monika, sklamem Vás, aj ja som sa dotazovala, kedy budú preložené ďalšie časti- bohužiaľ nebudú preložené. Pýtala som sa v Martinuse aj vo vydavateľstve Motýľ. Veľmi ma sklamali.
Čítaj viac
Lucia Klanicová
13.1.2017
opäť vynikajúce
Už som sa nevedela dočkať ďalšieho dielu rovnako, ako sa teraz neviem dočkať toho piateho, šiesteho a siedmeho. Škoda, že preklad trvá pridlho, hlavne keď každá kniha skončí v nejakom napínavom bode deja. Asi sa na to vrhnem v angličtine, lebo čakať ešte tri roky.... Ale opäť : parádne vykreslené postavy a vygradovaný dej. Aj keď teraz nedávam plný počet, lebo niektoré veci mi prišli trochu pritiahnuté za vlasy. Viem, že nejde o krimi, ale predsa len sa mi zdá, že zločinec tu má sem tam navrch. V každom prípade však odporúčam. Rozprávačský talent Jeffrey Archera sa opäť nezaprel, kniha v zásade nemá žiadne hluché miesta.
Čítaj viac
17.5.2018
Ľutujem nedočkáte sa, tak ako ja. Už som sa pýtala v Martinuse aj vo vydavateľstve Motýľ - neplánujú prekladať ďalšie diely.
Čítaj viac
THS CONSULTING
28.12.2016
Splnené želanie
Veľmi som sa tešila na tento diel. Opäť autor výborne rozohral dej s postavami ktoré som už poznala z predchádzajúcich častí, ale aj s novými. Kniha sa nekončí tak ako predchádzajúci diel happy end, preto budem určite zvedavá, či náhodou nepribudne ešte jeden diel. Ak nie, je na každom čitateľovi aké si spraví závery.
Čítaj viac
Hedviga Turská
31.5.2016
Výborná trilógia
Po mojom dlhšom čase naozaj výborné čítanie. Teším sa na ďalšie pokračovanie. Každému do poručujem kto hľadá dej a nie erotiku.
Dejová osnova rodiny Cliftonovcov a spriaznených osudov je výborne zdokumentovaná cez jej hlavných protagonistov.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Splnené želanie - Jeffrey Archer
Rodinné tajomstvo - Jeffrey Archer
19,40 €
Ušetríte 7,40 €

„V knihách je ukrytá všetka minulosť.“

Thomas Carlyle